Skocz do zawartości
uotdefak

Problem Z Wylaczeniem Zintegrowanej Karty

Rekomendowane odpowiedzi

Witam moj brat zakupil karte GF6600gt na pcie wczesniej mial zintegowanego gf6150 problem w tym ze po wlozniu nowej karty system w dalszym ciagy wykrywa tylko ta zintegrowana, w biosie nigdzie nie widze opcji do wylacznia jej tu macie link do tej plyty http://www.asus.com/products4.aspx?l1=3&am...amp;modelmenu=1 z gory dzieki za jakies pomysly bo moje sie wyczerpuja powoli...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dzieki za pomysl ale: wlasnie caly problem w tym ze to nie dziala, dalej ak jak bylo karta wogole nie daje sygnau na monitor a stara karta pracuje juz nie wiem gdzie tego w biosie szukac hmm czyatalem instrukcje i dalej lipa czekam na nastepne propozycje, moze ktos mial podobny problem?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To napisz o tym problemie do ASUSa, widocznie znowu wypuścili płytę buraka ze skopanym BIOSem - żadna nowość. A do wyboru grafiki służy właśnie ta opcja, więc nie wiem, co chcesz jeszcze znaleźć. Oczywiście próbowałeś ze wszystkimi wersjami BIOS?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Z innymi wersjami biosu nie sprawdzlem, reset biosu robilem wlasnie zostaje tylko kwestia sprwanosci tej karty(wentylator na niej pracuje takze zasilanie dochodzi)jak ja na swoim zmienialem karte to odbylo sie to bez problemowo podlaczylem karte i z automatu wylaczylo zintegrowana nie wiem co u brata jest nie tak...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...