Skocz do zawartości
BorysVasiliev

Obecne Promocje Neostrady Info

Rekomendowane odpowiedzi

Gość majkel84

Według strony www.tp.pl obecne promocje "megaInternet" oraz "Podkręć prędkość" obowiązują do 30 czerwca 2007 r., więc raczej nie ma co liczyć na nową promocję od 1 czerwca.... chociaż kto wie...

też słyszałem, że od 1.06 będą jakieś nowe promo, ale jak widać nie ma - rzeczywiście dotrzymają obecne do 30.06 :-/ a to mnie nie satysfakcjonuje

 

co prawda zamówiłem netie ale w marcu i nadal nie podłączyli, więc chętnie wezme neo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

też słyszałem, że od 1.06 będą jakieś nowe promo, ale jak widać nie ma - rzeczywiście dotrzymają obecne do 30.06 :-/ a to mnie nie satysfakcjonuje

 

co prawda zamówiłem netie ale w marcu i nadal nie podłączyli, więc chętnie wezme neo

z tą rezygnacją nie jest tak różowo jak myślisz :D netia ma 30 dniowy okres jej realizacji. przypuszczając że jutro wyślesz rezygnację to poczekasz sobie na zwolnienie łącza przez netie ok 40 dni :D nie ma róży bez kolców :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jeżeli nie śpieszy Ci się za bardzo to poczekaj do pierwszego lipca, to tylko tydzień czasu. Moim zdaniem najkorzystniej podpisywać umowę na rok czasu. "Cyrografy" na dłuższy okres czasu imho mijają się z celem. Na pierwszy rzut oka będziesz płacił mniej, ale z drugiej strony za 12 miesięcy możesz podpisać umowę na jeszcze korzystniejszych warunkach, a tak jesteś "ugotowany" na 2 lub nawet 3 lata.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dokładnie właśnie się dokopałem do tej informacji:

 

Żródło www.forum.neostrada.info

 

".......Witam serdecznie, chciałbym poinformować że promocja "Megainternet" została przedłużona do 31.01.2008r. Jest to promocja przejściowa, która może ulec zmianom. Regulamin tej promocji uległ trochę zmianom, cały regulamin tej promocji umieszczę na forum jak zostanie nam dosłany i zatwierdzony na 100% przez TPSA. Otrzymaliśmy również informację, iż osoby które skorzystają z promocji za pośrednictwem naszego kanału otrzymają dodatkowe gadżety, bliższe informację umieszcze na początku tygodnia po otrzymaniu informacji od TPSA. Pozdrawiam

 

Na stronie http://www.tp.pl widnieje błąd gdyż jest tam napisane iż promocja została przedłuzona do 31.08.2008r.

http://www.tp.pl/prt/pl/klienci_ind/int ... ?_p=663056 jak również jest zamieszczony nieaktualny regulamin (do końca czerwca 2007).

 

_________________

Michał Nawa

Koordynator ds. Multimediów

PARTNER TP S.A.

 

........."

 

Czyli wiadomo co trzeba zrobić :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...