Skocz do zawartości
win32

Hp Pavilion Dv 6373 + Nhc 2.0

Rekomendowane odpowiedzi

Witam :)

 

Od kilku dni jestem posiadaczem notebooka HP pavilion DV 6373ea . Wszystko działa znakomicie ,jednak mam mały problem z programem NHC.

 

Dotychczas miałem della C610 , i używałem dedykowanego programu do monitoringu CPU itp , a co za tym idzie jestem początkującym użytkownikiem NHC i prosił bym o małą pomoc :)

 

A teraz problemy:

 

#1 nie działa funkcja zmiany mnożnika i zasilania CPU. Wszystko jest na szaro i nie można nic zmienić . Dodam że przy wyborze planu zasilania w OS, prędkość CPU też się nie zmienia. Gościu z HP twierdzi że w tych cpu nie ma dynamicznego zegara, bo przy zmianie były piski i wibracje... LOL . Procek to Core2 T5500 2x 1.66

 

#2 Analogiczna sytuacja jest z power mizerem dla karty NV, też nie mogę nic zrobić. GPU to GForce GO 7400 128 MB

 

generalnie gnębią mnie te dwa problemy , poza tym NHC wszystko pokazuje (temperatury , baterie). Zastanawiam się czy to nie ma związku ze skryptami ACPI , jednak nie znalazłem nic dla mojego modelu laptopa. Może ktoś mógłby pomóc ?

 

 

w sumie to wszystko , może na koniec jeszcze konfig laptopa:

 

CPU : Core2 Duo T5500 2x 1.66 GHz

RAM : 1024 MB DDR2 667 MHz

GPU : GForce Go 7400 128 MB

HDD : WD 160 GB SATA

OS: Vista H.P

 

Pozdrawiam.

Edytowane przez win32

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...