Skocz do zawartości
IGI

Allegro Tanie S1 Is Problem :(

Rekomendowane odpowiedzi

Wspominałem już w temacie o aparacie do 600 zł że zakupiłem na allegro canona s1 is ...

 

Aparaty miały być w bdb stanie z jedynie pogiętym pierścieniem na obiektywie.

 

Pierwszy który doszedł miał martwe (hot?) pixele na matrycy, choć fotki robił nie najgorsze.

 

Odesłałem dostałem drugi, jednak ten ma małe 2 ryski na obiektywie i na 10 X zoomie jest coś nie tak z ostrością.

Ostre jest tylko na centralnym planie a dookoła jest wszystko rozmazane, no i lampa mu się ciężko zamyka ...

 

Teraz mam pytanie czy to normalne z tym zoomem? (chyba nie poprzedni tak nie robił) zdjęcia robione na auto więc nic nie jest przestawione.

 

Czy jestem przewrażliwiony ? - chodzi o hoty/martwe - sprzedawca twierdzi że ten który odesłałem jest super i nie ma wad o których napisałem !

 

Pytanie 3 czy powinienem żądać zwrotu kosztów wysyłki, bo o ile za pierwszym razem powiedzmy że mógł być przypadek z aparatem to za drugim razem wysłanie uszkodzonego to już przegięcie ...

 

Tutaj katalog z przykładowymi zdjęciami.

Nie są to żadne artystyczne, po prostu testowałem aparaty.

http://www.zsti.elblag.pl/~igi/canon/

Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Akurat celowanie z maksymalnym zoomem w monitor to troche kiepski pomysł, natomiast na fotce ze sklepem wyraźnie widać ze poza centralnym miejscem w kadrze reszta jest tragicznie rozmyta. Reklamacja i tyle.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...