Skocz do zawartości
sunnyluk

Modernizacja Sprzętu Pod Vistę

Rekomendowane odpowiedzi

Dziękuję za próby oświecenia, jakieś plotki o podkręcaniu kiedyś czytałem (a może tylko mi ktoś powiedział).

 

Karta ma obniżone taktowanie, gorsze pamięci i chłodzenie. Jasne, POWINNA się podkręcić, bo wszyscy tak mówią. Tyle, że nie widziałem, żeby ktoś ja kupił i co ważniejsze podkręcał. Nauczony doświadczeniem odradzam ryzykowanie ponieważ "powinna się podkręcić".

Już lepiej poczekać na jakiegoś chętnego testera.

To mam Mu napisać że na pewno zrobi tyle i tyle?? Śmieszny jesteś. Jak znasz się na OC to wiesz że nie da się z góry powiedzieć na ile mozna podkręcić.

Przecież pisał, że karta w przedziale do 600zł, to o co chodzi?

Chodzi o to że napisałeś że się nie opłaca. Więc chce się dowiedzieć co się opłaca?? Dopłacic 200 zł bo autor napisał że do 600 zł?? Czasami mniej znaczy więcej ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Chodzi o to że napisałeś że się nie opłaca. Więc chce się dowiedzieć co się opłaca?? Dopłacic 200 zł bo autor napisał że do 600 zł?? Czasami mniej znaczy więcej

W Apollo w moim mieście mogę kupić 7900GS CoolerMaster 1,2ns za 520zł, opłaca się? ;) Co prawda wolę dołożyć 120zł i mieć pewność, że karta pójdzie mi szybciej, ale czy dokładając te pieniądze (lub trochę więcej) mam szansę na coś jeszcze szybszego?

 

I jeszcze jedno pytanie przychodzi mi na myśl:

rozważałem wcześniej też kupno płyty pod i650 SLI np MSI SLI FI, ale też chciałbym mieć w przyszłości zagwarantowaną obsługę Penryna. Wyczytałem gdzieś, że "penryn i inni wymagają VRM11.1 (o ile dobrze pamietam) - stąd przy P35 pisze obsługa przyszłych procesorów 45um) - czy z tego wynika, że jedynie płyty z P35 obsłużą napewno procki 45um Intela? a posiadacze i650 SLI i ULTRA obejdą się smakiem?

Edytowane przez sunnyluk

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...