Skocz do zawartości
jogi

Dzis Wybieram Sie Zakupić Ram I.... Konkretne Pytanie Mem

Rekomendowane odpowiedzi

Otóż, dziś atakuje sklep i chce wyjsc z niego obłożony dwiema kostkami w dualu DDR400 2x512MB

Oferte jaką mam, jest taka: http://www.znak.pl/index.php?cid=305&scid=1441,1442

 

W overlocking za bardzo sie nie bawie, wiec najwazniejsze sa dla mnie jest to, aby pamięć niekręcona sprawowala sie najlepiej. Plyta glowna to chaintech zenith 7njs i procek athlon xp2000+

Czy bylibyscie tak pomocni i wskazali mi cos konkretnego do kwoty w okolicach 270PLN ? 300 tez przelkne, ale wolalbym nie szaleć :D

 

Baaardzo prosze o pomoc, bo zakupy planuje dzis wieczorem, a po tym co przeczytalem na forum, to juz mam kisiel w glowie :D

 

Dziekuje :)

Jogi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybor niewielki, ale jak juz musisz ze znaku to osobiscie wzialbym to:

2637634[/snapback]

Poszukaj jakiś ramów 400mhz z opóźnieniem 2.5-3-3-x lub 2-2-2-x(nie wiem czy takie DDR produkowali <_< )

no to idąc Twoim tropem bym mial do wyboru:

 

DDRAM 2x512MB PC-400 GeIL CL 2.5

1024 MB pamięci DDR Dual Channel (w dwóch kościach 512 MB), 184-pin, napięcie zasilania 2.55-2.95V, styki pokryte złotem, CL 2.5-3-3-6, 400 MHz Non-ECC; aluminiowy radiator rozpraszający ciepło w kolorze niebieskim. za 256PLN

 

DDRAM 2x512MB PC-400 OCZ Premier CL 2.5 3-3-7

1024 MB pamięci DDR Dual Channel (w dwóch kościach 512 MB), 184-pin, napięcie zasilania 2.6V, styki pokryte złotem, CL 2.5-3-3-7, 400 MHz Non-ECC. za 297PLN

 

DDRAM 2x512MB PC-400 PDP Patriot CL 2.5

1024 MB pamięci DDR Dual Channel (w dwóch kościach 512 MB), 184-pin, napięcie zasilania 2.55-2.7V, styki pokryte złotem, CL 2.5-3-3-8, 400 MHz Non-ECC, aluminiowy radiator rozpraszający ciepło w kolorze niebieskim. za 264 PLN

 

a co w takim razie z takimi, ktore na moje lamerskie oko wydają się ciekawe:

 

DDRAM 2x512MB PC-400 Corsair XMS (TWINX1024-3200C2) CL 2

1024 MB pamięci DDR Dual Channel (w dwóch kościach 512 MB), 184-pin, napięcie zasilania 2.6V, styki pokryte złotem, CL 2-3-3-6, 400 MHz Non-ECC; radiator rozpraszający ciepło. za 275PLN

 

Jeszcze proszę o trochę cierpliwości :blink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teat a powiedz mi jakie ja niby dalem?

 

jogi pierwsze ktore wymieniles to te do ktorych dalem linka. Dobre pamieci, a stosunkowo niedrogie.

 

Co do tych 300 zl to sprzedajac to co masz i dokladajac 300 zl mozesz miec duzo wydajniejszego kompa. Wydasz tyle samo tylko roboty wiecej. Ale to juz sam musisz zdecydowac czy ma to sens w Twoim przypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

teat a powiedz mi jakie ja niby dalem?

 

jogi pierwsze ktore wymieniles to te do ktorych dalem linka. Dobre pamieci, a stosunkowo niedrogie.

 

Co do tych 300 zl to sprzedajac to co masz i dokladajac 300 zl mozesz miec duzo wydajniejszego kompa. Wydasz tyle samo tylko roboty wiecej. Ale to juz sam musisz zdecydowac czy ma to sens w Twoim przypadku.

przyczepie sie jeszcze jednego co napisales, że 'skoro musze Znaku', a mozesz wskazac jakis inny sklepik, ktory mialby cos wiecej i cos ciekawszego niz znak w tym zakresie cenowym... ?

 

J

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co w takim razie z takimi, ktore na moje lamerskie oko wydają się ciekawe:

 

DDRAM 2x512MB PC-400 Corsair XMS (TWINX1024-3200C2) CL 2

1024 MB pamięci DDR Dual Channel (w dwóch kościach 512 MB), 184-pin, napięcie zasilania 2.6V, styki pokryte złotem, CL 2-3-3-6, 400 MHz Non-ECC; radiator rozpraszający ciepło. za 275PLN

I właśnie te powinieneś wybrać. Jako jedyne gwarantują CL 2.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...