Skocz do zawartości
ilmash

Zmiana Neta, Co Polecacie

Rekomendowane odpowiedzi

od prawie 2 lat mam net przez radio, ale kazdy kto mial z tym stycznosc wie ile adrenaliny daje korzystanie z czegos takiego. jedyna rzecza, ktora mnie trzymala przy tym to predkosc 1mbit od dosc dawna za 44pln brutto. niestety seria ostatnich awarii + nat/wew.ip + ogolna niestabilnosc raz sieci a raz samego ap spowodowaly, ze szukam nowego dostawcy.

 

wiem, ze byly setki takich tematow i juz pewnie macie dosc, ale zapewniam was, ze przeczytalem zarowno forum jak i oferty :)

 

acha, nie mam linii telefonicznej, wiec bede dopiero zakladal :P

i teraz moje pytanie(a)...co bardziej sie oplaca(cena/jakosc): neo z tpsy + oplata za utrzymanie lacza (bo na socjalnym mnie nie obsluza :( ) czy moze netia 1mbits + socjalny (czego zalozenie nie wiem ile bedzie kosztowac, ale srednio przez 2 lata umowy wyjdzie mnie to 80pln miesiecznie. czy netia jest wartym uwagi providerem? nie ma z nimi problemow juz po instalacji itd?

 

czy moze jeszcze jakies inne opcje? nie chcialbym przekraczac tej kwoty 80-90pln miesiecznie, ale jednak chce prawdziwe stale lacze, a nie radiowke, ktora takim mianem mozna nazwac jedynie w ramach dobrego zartu :F

 

//ech...zle forum, kochane zakladki, prosze o przeniesienie

Edytowane przez ilmash

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Netia nie potrafiła mi założyć neta przez kilka miesięcy, zrezygnowałem i zamówiłem multimo z gts.

Jak na razie odpukać jestem bardzo zadowolony - dobry ping, transfery lux - wyższe niż deklarowane przez gts.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Podłącze sie do tematu :) . Otóż mam zamiar zmienic neta ( dotychczasowy to net z kablówki 192kb za 50zl :damage_wall: ) i mam na uwadze 2 typy . netie 1mb i neo tez 1mb. Ciekawi mnie która lepsza bo nie moge sie zdecydowac . Prosze o opinie osób korzystajacych z tych ofert .

 

 

POzdrawiaM :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ciężko powiedzieć Netia/Neo/Multimo to praktycznie jedno i to samo jeśli Twoja skrzynka i kable są w porządku to bierz Multimo albo Netie wprawdzie poczekasz sobie z miesiąc zanim Tepsa łaskawie przygotuje Ci pod łącze, ja umowę podpisałem 5 maja do dzisiaj TP walczy żeby łącza nie przygotować i musze na DSL-u, ale taniej niż neo i lepsze pingi za granicę od Neo i niższa cena.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ano z tego co wiem, to niedawno montowali nowa centralke niedaleko

 

btw. wytlumaczy mi ktos jak to jest, ze...3-4 miesiace temu sprawdzalem dostepnosc neostrady/net24 na linii jaka juz jest doprowadzona (tylko, ze do mojej babci, mamy 3 domy na placu ;p ), z tym, ze ISDN i w obu wypadkach dowiedzialem sie, ze nie da sie zalozyc na tym neta. wczoraj sprawdzalem ponownie, z linia na pewno zmian nie bylo, bo dalej 2 nry sa na niej itd, na pewno jest cyfrowa, i w odpowiedzi ze stron neo i net24 dowiedzialem sie, ze instalacja jest mozliwa jednak. wiec jak to jest? do tej pory zawsze myslalem, ze do podlaczenia sie pod adsl trzeba miec linie analogowa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...