Skocz do zawartości
RaaDeeK

Słuchawki Z Mikrfonem Dla Gracza

Rekomendowane odpowiedzi

zastanawiam sie nad takimi pozycjami:

-SL-8781 Medusa Stereo Jack 50zl

-SL-8741 Ares² Headset 40zl

-I-BOX HP9600MV 30zl

-A4tech HS-50 30 zl

 

ktore najlepsze do gry w cs? Jak zakladam moje stare to bolą mnie uszy bo są za male ;/ Dlatego szukam duzych i wygodnych. Zalezy mi tez na dobrym mikrofonie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pasmo przenoszenia we wszystkich jest jednakowo chu..owe. Mikrofony zapewne tez prawie takie same. A co będzie wygodniejsze to ze zdjęcia trudno powiedzieć. Ale te medusy wyglądają jakby miały największe nauszniki co jest imho, reszta ma za małe, wiec uszy będą bolały.

 

Lepiej kupic juz jakies firmowe słuchawki w cenie do 50 zł lub troche wiecej, ktore beda wygodniejsze, a mikrofon dokupić oddzielnie.

http://www.allegro.pl/item202581361_philip...ancja_nowe.html

Edytowane przez Miazga82

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

oddzielnie stojacy mikrofon.... NIGDY W ZYCIU. Musza byc sluchawki z mikrogonem. W poniedzialek pojade do qmpla ktory ma medusy 5.1 i zobacze jak wygladaja i jak sie spisuja (wygladaja tak samo jak te za 50 zł, tylko ze tamte maja chyba 6 glosnikow, mikrofon tez taki sam).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem słuchaweczki z mikrofonem za ~30zł, potem Icematy syberia i teraz wolnostojący mikrofon logitecha na usb i ten ostatni jest zdecydowanie najlepszy, do ok 1m super zbiera dźwięki gdzie inne mikrofony przy ok 20cm już miały problemy... z deleka też dobrze zbiera ale pojawia się pogłos.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ten zalman jest naprawdę godny polecenia, ja go używam do skype'a jak muszę pogadać prywatnie to sennheisery od mp3 i ten mikrofonik i gitara, w cs tez sprawdza się bardzo dobrze, nikt nie narzeka na to jak mnie słychać. do tego te philipsy i będzie dużo lepiej niż takie gotowce słabej jakości

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jestem aktualnie w posiadaniu SL-8781 Medusa Stereo Jack i złego słowa o nich powiedzieć nie mogę. Idealnie sprawują się podczas grania, słuchania muzyki a nawet oglądania filmów... więcej o nich napisałem w tym temacie:

http://forum.purepc.pl/index.php?showtopic=189254&st=960 - post #975

 

Gorąco polecam ich zakup.

 

Pozdrawiam, wyyzy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...