Skocz do zawartości
kRZyCHu89

Zestaw Do 1600 Zł. :d

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Do wydania mam okolo 1600 zl. Po przeczytaniu wielu postów zlozylem sobie pewien zestawik:

 

AMD Athlon 64 X2 3600+ 0.65 245 zl.

Pentagram Freezone HP-100 AlCu Lite 69 zl.

Abit KN9 263 zl.

Kingston 2x1GB 667MHz 236 zl.

Seagate 250GB 16MB Cache 7200.10 235 zl.

Galaxy GeForce 7900GS DDR3 256MB 409 zl.

LG GSA-H42N 109 zl.

 

Razem 1566 zl. Reszta pieniazkow bedzie przeznaczona na przesylke. Obudowe i zasilacz (Chieftec GPS-400AA-101A) juz mam.

 

Co sadzicie o powyzszym zestawie? Sprzet nie bedzie podkrecany. Jestem otwarty na wszelkie sugestie. Pozdrawiam! ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

nie będzie podkrecany!!!! ;p... to będze sie marnował, wiesz jak sie kreca te brisbane, sam go mam i polecial na 2.8ghz bez problemow i teraz to jest moc, tego proca trza podkrecic bo na 1900Mhz nie jest super.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślę, że jest OK. Tyle, że cenę Abita KN9 masz jakąś zawyżoną... Można go kupić już od 235-240 zł.

Tydzien temu tyle kosztowaly i byly w ogole dostepne. Teraz ciezko gdziekolwiek znalezc tego Abita. Tak wiec ciesze sie ze go dorwalem :D

 

nie będzie podkrecany!!!! ;p... to będze sie marnował, wiesz jak sie kreca te brisbane, sam go mam i polecial na 2.8ghz bez problemow i teraz to jest moc, tego proca trza podkrecic bo na 1900Mhz nie jest super.

Z tym podkrecaniem to sie jeszcze zastanowie. Mam jednak pewne obawy czy czegos nie uszkodze gdyz nigdy sie w to nie bawilem :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak juz wszystko zloze to wtedy zaczne sie tym bawic. Czyli rozumiem ze zestaw jest ok i nie trzeba w nim nic zmieniac? :) Jesli tak to jeszcze dzisiaj zamawiam :D

Edytowane przez kRZyCHu89

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tydzien temu tyle kosztowaly i byly w ogole dostepne. Teraz ciezko gdziekolwiek znalezc tego Abita. Tak wiec ciesze sie ze go dorwalem :D

Z tym podkrecaniem to sie jeszcze zastanowie. Mam jednak pewne obawy czy czegos nie uszkodze gdyz nigdy sie w to nie bawilem :?

KN9 ...

 

Z tym podkrecaniem to sie nie masz co obawiac, ze "sie zepsuje". Chyba ze od razu zapodasz 2v na cpu. :-P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...