Skocz do zawartości
Rogue1982

Odległość Działania Myszy Od PodkŁadki?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam serdecznie.

 

Miałem ostatnio nieprzyjemność "naciąć się" na mysz laserową firmy MEDION (już teraz wiem że to szmelc), która zaczynała reagować już ok 2cm nad podkładką (czy też blatem biurka). Efekt tego był taki, że nie potrafiłem w nic na niej grać - zawsze gdy chciałem przenieść mysz bardziej na środek stołu, kursor latał tak jakbym mysz cały czas miał "na dole".

 

Koniec końców wróciłem do starej myszy (nazywa się 'Sunny' czy jakoś tak), gdzie ta odległość jest wręcz minimalna (ciężko do zmierzyć ale myślę, że tak ok 2-3mm). Ale szukam nowej mychy, bo stara jest już mocno wyklikana.

 

Moje pytanie, i zachęta do dyskusji brzmi:

 

Jak to wygląda z Waszymi myszkami???

 

Wszyscy mamy kompy już od jakiegoś czasu i przewinęła nam się przez ręce bardziej lub mniej zliczona ilość myszek. Chciałbym poznać Wasze wrażenia pod tym względem.

 

P.S. Spodziewam się, że część z Was nigdy nawet się nad tym nie zastanowiło, bo wasze myszki po prostu chodzą jak trzeba. Ale jednak proszę o opinie.

 

Pozdrawiam i czekam na wypowiedzi!!!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gdy się przesiadłem na X-718BF przeszkadzało mi to i podkleiłem dolną część diody taśmą izolacyjną (czarną) ale teraz ją odkleiłem i baardzo szybka się przyzwyczaiłem. W ogóle już mi nie przeszkadza. Teraz tak patrze to łapie z ok. hmm... 3mm?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No właśnie.. moja R70D reaguje na pewno z mniej niż 5mm, ale nie zauważam tego bo rozdzielczość 900dpi (podana przez producenta) wystarcza w zupełności do 1024x768 bez przejeżdzania podkładki kilkukrotnie. Jeśli weźmiesz jakąś myszę z porządnym układem optycznym powyżej 1000dpi to wystarczy Ci do grania w wyższych rozdzielczościach. No chyba że lubisz low sens.. wtedy to inna bajka i faktycznie może Cie interesować jak wysoko mysz traci kontakt z podłożem..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...