Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

siemka,

już się naczytałem trochę o dyskach i nie wiem co brać

seagate-głośny lecz 5 lat gwary

samsung-cichy,dobry, ale w sklepach u mnie nie mają-odradzają go

wd-w sklepach polecają,

hitachi-nic nie wiem o nich :]

 

chciałbym żeby dysk mi posłużył przez min.3lata ;) ma być żywotny i w miarę cichy,wydajny nie koniecznie

 

doradzcie coś

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie zalezy ci na wydajnosci, a na ciszy to najlepszy bedzie chyba Samsung. Ja wybralem Seagate, bo mi halas nie straszny(nie jest taki glosny, ja tam go nie slysze), a dla mnie wydajnosc sie liczy. :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jezeli nie zalezy ci na wydajnosci, a na ciszy to najlepszy bedzie chyba Samsung. Ja wybralem Seagate, bo mi halas nie straszny(nie jest taki glosny, ja tam go nie slysze), a dla mnie wydajnosc sie liczy. :wink:

 

a jaki model wybrałeś?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Kilka wyników ST3250310AS Seagate 250GB 8mb

Co prawda są to wersje z 8mb cachu ale to nic nie znaczy. Wydajność w benchmarkach a raczej jej wzrost jest powoalający. Ale i tak... kij z tym Seagatem. Sam jestem potwornie ciekaw wyników nowym Samsungów z talerzami 334GB, które będa powalające. W dodatku mają być w sprzedaży na dnaich, o ile się nie mylę. Ciekawe, kto teraz będzie Raptory kupował. Oczywiście tam jest czas dostępu zupełnie inny, ale cena...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...