Skocz do zawartości
mb_asasello

Kto Mi Wytnie Okno?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Pytanie jak w temacie - kto podejmie mi się wycięcia okna w boku obudowy, wstawienia uszczelki, plexi, etc? Obudowa jest taka: http://allegro.pl/item202878340_chieftec_o..._zasilacz_.html

Chodzi mi o to, aby ktoś podjął się tego z wzięciem za to odpowiedzialności oraz aby było to zrobione ładnie i "porządnie". Oczywiście wynagrodzenie za tą usługę do uzgodnienia.

PS. Z góry dzięki za odpowiedzi "weź narzędzia i zrób to sam". Sprawa jest prosta - już 2-3 okienka w życiu wyciąłem i wiem jak łatwo jest coś spaprać. Dlatego chciałbym aby zrobił mi to ktoś, kto już ma więcej tego typu doświadczeń i komu "ręka nie zadrży".

Dzięki i pozdr

 

Kontakt najlepiej na gg: 1325488

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Projektu jeszcze nie mam, ale nie będzie to nic skomplikowanego. Ot jakiś prostokąt z zaokrąglonymi rogami. W krakowie będę na dobre gdzieś od połowy lipca - początku sierpnia. Super by było jakby udało się coś zakombinować.

Pozdrawiam

Maciek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

chlopie idz z tym do jakiegokolwiek zakladu/warsztatu gdzie operuja potrzebnymi tobie narzedziami, jak ladnie zagadasz to wytna ci to za free. przeciez wyciecie takiego prostokatu to 5 min prostej roboty. naprawde nie wiem co tu mozna spaprac, no chyba ze nie umiesz utrzymac wyrzynarki w prostej linij podczas ciecia blachy.

Edytowane przez CarsonPoland

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie jechał 30 to pojąłbym się, ale na ten tydzień mam przewidziane za dużo obowiązków i nie ma szans, no chyba że nie zależy Ci na czasie i zaczekasz do sierpnia...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

gdybym nie jechał 30 to pojąłbym się, ale na ten tydzień mam przewidziane za dużo obowiązków i nie ma szans, no chyba że nie zależy Ci na czasie i zaczekasz do sierpnia...

Zle mnie zrozumiales. Połowa lipca/początek sierpnia to jest taki +/- orientacyjnie podany czas OD kiedy będę w Krk. Potem już tam będę na stałe. To może w sierpniu sie nam uda jakoś zgadać...

Pozdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięcie laserem jest wskazane, gdybyś chciał wyciąć jakieś skomplikowane kształty (np. smoka) - mam możliwości techniczne do tego, ale jestem z Kielc. Jak chcesz wyciąć zwykły prostokąt to faktycznie najlepiej iść z 2 piwami do jakiegoś warsztatu, albo sąsiada. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Cięcie laserem jest wskazane, gdybyś chciał wyciąć jakieś skomplikowane kształty (np. smoka) - mam możliwości techniczne do tego, ale jestem z Kielc. Jak chcesz wyciąć zwykły prostokąt to faktycznie najlepiej iść z 2 piwami do jakiegoś warsztatu, albo sąsiada. :)

skoro jest taka okazja to może autor pomyśli nad czymś ambitniejszym niż prostokąt?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...