Skocz do zawartości
badboy88

Co Możecie Powiedzieć O Tej Obudowie ?

Rekomendowane odpowiedzi

Pomine wyglad bo to kwestia gustu. Kosztyk na dyski jest malo przewiewny (male otwory wentylacyjne) bedzie blokowal przeplyw powietrza z przedniego fana powodujac opory i zwiekszajac halas. Jesli sie go da wyciagnac to ok (koszyk na HDD) jesli nie to drugi minus. Grubej blachy tez bym sie nie spodziewal w tej cenie. Reszta wydaje sie byc ok.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość drizit

Nie no, jeżeli kolega lubi takie "świecidełka" to niech kupuje. Miałem kiedys okazję poużytkować Szefa Dragona, więc wiem co to za jakość.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja sobie ją zakupiłem, chche wbic do srdka katdy z tego co gadałem z przedstawiciclem ktory je sprowadza do polski to balacha jest ponoć stabilna, koszyczka nie bede uzywał poniważ dysk bede miał zamontowany w szufladę

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czy mi sie wydaje czy patrząc na 7 fotke od góry (ta fota gdzie widać blache gdzie przykręca sie płyte główną) jest brak gwintu na samym dole w rogu przy slotach pci ??? Ten gwint gdzie wkręca sie śrubke płyty głównej z samego rogu lewej strony na samym dole ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

powiedz jaka masz w niaplyte glowna wlozona i czy abit kn9 wejdzie bo jak widzisz jest na gurze pytanko o te dziury na sruby

 

ja mam do ciebie pytanko

 

jak ogolnie ta obudowa sie sprawuje czy jest solidna, jak blacha i czy ma w sroku sporo miejsca ?? ?? ??

 

czy to prawda ze te diody sie wypalaja ?? ?? ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rozumiem a powiedz mi co w nią bedziesz wkładał i odpowiedz nam na pytanie te sruby do montazu plyty głownej oczywiscie się tam znajdują prawda??

 

jest juz u mnie ta buda, wykoanie calkiem niezle w sumie, blacha powiem szczerze ze srednia w sumie, a wyglada calkiem ladny, zaobczymy jak bedzie...

 

teraz tylko komponenty i jazda powiem jeszcze ze jest dosyc w srodku przestrzenna, sporo miesjca wiec mysle ze jak wloze kn9 to bedzie elelgnacko !!!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak uwazasz jak jest wykoana, wedlug mnie nie jest jakos mocno fajna ale w sumie dosyc spoko prawda??

 

 

co sadzisz o blaszcze holerka nie wiem jak przetestowac wiatraki bo sie na tym nie znam totalnie nie chche wpinac ich w zasilke, jak moge sprawdzic czy dzialaja jak nie mam zasilacza wolnego

 

prosze o pomoc ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...