Skocz do zawartości
AlienMks

Jaka Płyta Pod Am2 Z Niezłym Oc ?

Rekomendowane odpowiedzi

Cześć mam do was prośbę a zarazem pytanie. Czy moglibyście mi doradzić jakąś fajną płytkę z możliwościami OC do 250 zł max ? Bo widzę tylko tego ABITA KN9 a on już wykracza poza moje możliwości. Pozdrawiam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

są tylko dwie płyty pod AM2 z dobrym OC warte uwagi, KN9 i DFI z linka powyżej, jeśli chcesz dołożyć 40zł bierz dfi z linka, jeśli nie to KN9, obie płyty są bardzo dobre, nic lepszego nie ma na am2.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie :) Tez chcialem zmienic plyte MSI K9N Neo-F na Abita KN9 tyle ze Abit ma chipset nForce4 ktory niebardzo potrafi wspolpracowac z moja karta dzwiekowac ktora kosztuje ponad 2 razy tyle co ta plyta i to bardziej pod jej katem musze patrzec kupujac MOBO :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobre pytanie :) Tez chcialem zmienic plyte MSI K9N Neo-F na Abita KN9 tyle ze Abit ma chipset nForce4 ktory niebardzo potrafi wspolpracowac z moja karta dzwiekowac ktora kosztuje ponad 2 razy tyle co ta plyta i to bardziej pod jej katem musze patrzec kupujac MOBO :)

To bierz DFI. Z testu co zrobili na egiełdzie wynika że nie ma problemu z żadnymi kartami rozszeżeń.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Składałem kumplowi kompa na AM2 właśnie z KN9 - super płytka. Prosta instalka. Nic się nie powaliło - a to że na nForce4 to chyba tylko plus: sprawdzony chipset. Polecam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...