Skocz do zawartości
Gość zakinho

Plyta I Procek

Rekomendowane odpowiedzi

Gość zakinho

Witam

Mam do wydania 350 zl. Chce kupi procek i plyte . W kopie mam karte graficzna geforce 6600 aGp i nie chcial bym, jej wymieniac .Myslalem nad prockiem athlionem 64bit 3000+ i plyte glowna msi k8n z AGR . Czy to dobry wybor ? jak nie co polecacie zrobic ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zakinho

procek sempron 2200 pameici ram 1 gb kingston 400mhz dysk 80 gb ata plyta epox 8rda3i karta graficzna geforce 6600 winfast AGP.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość tyranus

Witam

Mam do wydania 350 zl. Chce kupi procek i plyte . W kopie mam karte graficzna geforce 6600 aGp i nie chcial bym, jej wymieniac .Myslalem nad prockiem athlionem 64bit 3000+ i plyte glowna msi k8n z AGR . Czy to dobry wybor ? jak nie co polecacie zrobic ?

http://allegro.pl/item212813179_plyta_glow...v8_3rd_eye.html

 

do tego athlon 3200+ z racji ze mnoznik 10 sporo ulatwi w kreceniu roznica w cenie jest marginalna

Edytowane przez tyranus

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zakinho

ale chce wymienic na PCi expres stopniowo i na spocesor 64 bit na tym mi zalezy

 

wezcie cos poradzcie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jedyne zdatne mobo z pci-ex i agp na 939 to ASRock Dual, mobo - rarytas, jak znajdziesz i kupisz w rozsądnej cenie to masz szczęście.

Wszelkie porty AGR itp. to badziew...

Ew. sprzedaj 6600, kup Antka i mobo z pci-ex (na s. 939) i 6600 na pci-ex (podejrzewam, że za kasę jaką dostaniesz za 6600 na agp styknie Ci na 6600GT na pci-ex).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Widziałem jakiegoś ASRocka na LGA775 z DDR i DDR2 / AGP i PCI-E. Poszukaj. Do tego można na razie np. nowego Cielaka obciętego z C2D, z serii 4xx. Jak wolisz.

 

Ew. s.939. Ale dostać taką płytę jak ja mam to sztuka. Będziesz bulić jak za zboże. :(

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

a on jest 64 bitowy???

A bana na google dostałeś? :evil: Na stronach sklepów też można sie tego dowiedzieć.

 

» Naciśnij, żeby pokazać/ukryć tekst oznaczony jako spoiler... «
Teraz każdy proc jest 64 bitowy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a co powiecie o tym

procek 2674477[/snapback]

a on jest 64 bitowy???
64bitowy - jednojajowy. Jego wydajność porównywalna z A64 3000+ po OC oczywiście.

 

a zadowolony jestes z tej plyty ?

 

AsRock 939Dual-Sata2 a ta jest dobra ?

Jestem z niej zadowolony, tylko że jeszcze nie pokazała pazurków. Nie podkręcałem jej bo jade na BOXie (Freezer 64 Pro juz zakupiony - w drodze) i na kijowej zasilce (musi dożyć do sierpnia). Ogólnie mobo jest ok, ale tak jak pisałem: jej ceny dochodzą do 300zł - nie opłaca sie tyle wydawać na s.939.

 

Ja swoją mogę opchnąć ale to cena+wartość sentymentalna (płyta zdobyta niemalże po bójce ulicznej). Zakrwawiony dojechałem do domu. :wink:

Edytowane przez moradin

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pierwszy link nie działa, ale strzelam ze to ten ASrock "hybryda" DDR i DDR2 pod 775. Do tego Cielaka i ja bym taki składał. na 939 nie składaj. Nie opłaca się. Jak powiedziałem: tego Celka 420 mozesz podkręcić do nawet 2.7-3.0 przy sprzyjająjcych wiatrach ;) I po drugie ma lepszą technologię wykonania - 0.045m. Jedyny minus to jedno jajo ("tylko" 512kB L2), ale na razie drugie aż tak niezbędne nie jest :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zakinho

AsRock 4CoreDual-VSTA VIA PT880 Ultra to jest plyta z zestawu

a czy na tej plycie beda dzialac moje ramy kingstony 1gb 400mhz ? ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Spokojnie będą działały, ta płyta to tzw. "hybryda" połączenie DDR i DDR2. Na dodatek AGP i PCIE. Martwi mnie ze to VIA :( Ale innej takiej z chipem nforce nie ma.

 

Odp na twoje poprzednie pytanie: tak na tej płycie będzie chodził C2D, Pentium C2D tez pójdzie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zakinho

ale slyszalem ze sa jakies komplikacje z ramami i dlatego amm wachania :(

 

a przy tym celeronie wentylator boxowy starczy ? zeby podkrecic chciarz troche

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość zakinho

ale procesor Intel Celeron D 347 3.06 GHz nie bedzie mial lepszej wydajnosc niz intel celeron 420 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale procesor Intel Celeron D 347 3.06 GHz nie bedzie mial lepszej wydajnosc niz intel celeron 420 ?

Zapomnijcie o tych grzałkach Celeron z serii 3xx. Najtańszy sensowny procek od Intela to Celek 420 1.6Ghz.

 

ps. jeśli martwi cię taktowanie to poszukaj na googlach testu tego Celka 420 podkręconego na 3.0Ghz. O lepszej architekturze nie wspominając.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...