Skocz do zawartości
OverRide

Cpu Athlon 64 S.939 + Mobo + Grafa

Rekomendowane odpowiedzi

Witam. Aktualnie posiadam:

 

- Athlon XP 2000+ Palomino @ 1800MHz

- MSI KT4 Ultra

- GF4 MX 64MB

- 2x 512MB Kingston

 

Mam zamiar sprzedać CPU + Mobo + grafę, i zakupić coś w przedziale do 330zł. Oczywiście pamięci przekładam z aktualnego kompa. Co polecacie? Czy coś Takiego będzie dobrym wyborem? Wiem, że ograniczają mnie koszty, ale więcej nie mam. Obowiązkowo musi być PCI-e, jednak na grafę mi nie starczy, dlatego wynalazłem coś takiego z integrą. Za O/C oczywiście będę się brał :).

 

Pozdrawiam, OverRide.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a może sprzedaj i pamięci i idź w tanie AM2 ? Wyjdzie lepiej, wydajniej i bardziej przyszłościowo... Mobo z integrą to np. Foxconn na 690G (sam go mam) i jakiś Sempron 3000+ ... pamięci spokojnie te sprzedasz tak, że Ci starczy na 1GB jakichś lepszych DDR2, a jakbyś się mocno napiął to może 2x1GB słabszych....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Myślisz ze nie przekroczy budżetu? Więc za ile bym to wszystko opchnął z pamięciami? Mogę dołozyć 130zł, ze swoich + cena ze sprzedania tego aktualnego grata. Patrząc na Allegro to właśnie płyty AM2, są jakieś drogie :P Wydaje mi się, że na taki cfg, nie starczy mi kasy, ale może mógłbyś złożyć jakiś zestaw?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Płyty pod AM2 z VGA to nawet niecałe 200zł już. Tylko o OC nie masz co marzyć.

 

Za ile mozesz to opchnąć to popatrz na ceny w Allegro.

 

Do tego wspomnianego Semprka 3000+ np i będzie ok. (coś około 100zł kosztuje).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ale na AM2 z VGA i podkręcaniem to 235 zł za Foxconna, którego mam... Sempa może i za 80 zł używkę na allegro wyrwać :)

 

siga sobie muszę uaktualnić, ale się cosik zebrać nie mogę :lol2: w przyszłym tygodniu będzie na 100% :P

Edytowane przez beka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...