Skocz do zawartości
daFojtek

Indiana Jones and the Emperor's Tomb

Rekomendowane odpowiedzi

Zapewniam Cię że sobie poradze poprostu chyba przy tej gierce za bardzo sie wkurzyłem, mam już na koncie niemałe doświadczenie ale zazwyczaj gram w troche inne gry (Gothic1-2,DeusEX co to była za gierka hmm... :D kiedy wyjdzie druga część , i wiele innych ale te jako jedne z nielicznych naprawde mnie wciągneły , w indianie mi się lokacje podobają)

THX za pomoc zaraz sprubuje a jak mi się nie uda to...

Pozdrawiam

 

P.S.Ktoś pisał o 10 letniej siostrze mój 6 letni razem z kuzynem w tym samym wieku przeszli GTA ViceCity , pomogłem im tylko w misji z helikopterem , no i troche chyba im kodziki na gun'y pomogły(wiem że niepowinni grać w taka gre ale wyższe władze im pozwoliły czyt.rodzice więc musaiłem ich dopuścić do Mojego!!! kompa)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jak ktos wgrywal patcha to "znikają" dwa controle - w góre i w dół co sie rusza na np łańcuchu, są one nie widoczne w ustawieniach - nic nie pisze w tym miejscu, ale da sie ustawic

gra spoko ale chwilami jest jak hary poter :D

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

PRZEPRASZAM ALE JUŻ NIE POTRZEBUJE POMOCY JUZ TO PRZESZŁEM

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

Do szkoły a nie lampić się w monitor!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jest to już prawdopodobnie ostatmia misja w Istamule.

Dochodzę do wielkich, zamkniętych drzwi -po lewej i po prawej stronie mam pokrętła to spuszczania wody... Kręcę nimi ale nie wiem co dalej?

Nigdzie nie ma wyjścia?

Będę wdzięczny za pomoc, bo męczę się już ponad tydzień... :cry:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po drodze zebrałeś 3 lub 4 talerze - zatkaj nimi otwory z których leci woda i wtedy pokreć pokrętłami - dzwi się otworzą :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

I znowu pojawił się problem z przejściem jednego etapu ale tym razem w Chinach. Etap nazywa się: TEMPLE OF KONG TIEN, biegnę po moście, zapalam 2 lampiony, wchodzę do koljnych drzwi -tam też zapalam dwa(ostatnie) lampiony, wracam i co dalej?

 

Jeśli ktoś przeszedł tą grę do końca i jeszcze coś z niej pamięta to proszony jest o pomoc :P .

 

moje GG: 2804860

 

pozdr.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jesli gra chodzi plynnie to chyba nie ma zadnego problemów. Widocznie gra ma taki limit... Sprawdz w opcjach - mozne da sie go wylaczyc... Pozatym jak juz wspominalem jak chodzi plynnie to graj, a nie martw sie fpsami. Gry sa do grania a nie do ogladania ile sie ma fpsów....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...