Skocz do zawartości

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam problem z dyskiem napisanym w opisie. Problemy zaczęły się gdy go formatowałem instalatorem win xp i wysiadł mi prąd. Od tego czasu dysk zachowuje się dość dziwnie.. Mianowicie, czasem pokazuje się pod windowsem, czasem nie, a jeśli tak to zamiast 320GB to 123~GB, muszę tutaj nadmienić, że na poziomie wszystko wygląda raczej tak jak powinno. Nie mam juz pomysłów co robić.. Proszę doradźcie =)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zainstalowanego sp2.. W jaki sposób mogę go wyzerować? Przeglądałem fora i szukałem informacji na ten temat i dowiedziałem się, że można to zrobić softem producenta, ale nic tam poza testami i robieniem partycji nie było =/

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tak mam zainstalowanego sp2.. W jaki sposób mogę go wyzerować? Przeglądałem fora i szukałem informacji na ten temat i dowiedziałem się, że można to zrobić softem producenta, ale nic tam poza testami i robieniem partycji nie było =/

Podaj łaskawie konfiguracje swojego komputera wraz z zasilaczem oraz zrzut z odczytu S.M.A.R.T dla tego dysku, to bedziem radzić, a tak to ciężko powiedzieć czy to dysk czy windows czy na psa urok :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Epox 8RDA+

AMD Barton 2500+@2GHz

1GB Kingston PC3200 (2x 512)

Radeon 9600pro

Delta 350W

Nie wiem czy to ważne ale mam do tego jeszcze systemowego Maxtora 80Gb.

 

Tutaj zdjęcie Seagate'a

 

Dołączona grafika

 

a tutaj Maxtora

 

Dołączona grafika

Edytowane przez Kolczuuu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

...czasem pokazuje się pod windowsem, czasem nie, a jeśli tak to zamiast 320GB to 123~GB, muszę tutaj nadmienić, że na poziomie wszystko wygląda raczej tak jak powinno. Nie mam juz pomysłów co robić.. Proszę doradźcie =)

Ja jasnowidzem nie jestem. Raz piszesz tak jak wyżej, a teraz piszesz, że jednak dysk widzi tylko w programach diagnostycznych (jakich, także nie napisałeś).

Zresztą w programach diagnostycznych seagate'a są opcje usuwania i zakładania partycji.

Tu masz instrukcję, co i jak:

http://www.seagate.com/ww/v/index.jsp?vgne...mp;locale=en-US

 

Akapit "How to use DiscWizard Starter Edition"

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...