Skocz do zawartości
Ombre

Najtańszy Możliwy Zestaw.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, poszukuje możliwie najtańszego zestawu tak żeby XP chodził bez ścinek, mimo uruchomionych winampow, mozilli, komunikatorow i gier w tle (tibia). Aktualny duron 500, 128 ramu i riva tnt 2 nie dają rady ;) Fajnie by było gdyby częsci miały jakąś gwarancje, czyli pochodzly z sklepow, a nie uzywki itp. Nie podam ceny, poprostu zaproponujcie cos, powiem ze najtanszy zestaw Sysaka jest ciutke za drogi:

MOBO FOXCONN MCP61SM2MA-ERS2H______________________ 183zł

CPU AMD Sempron 64 3000+ AM2 BOX _________________ 104zł

RAM Goodram 1GB 667MHz ____________________ 126zł

HDD Western Digital WD1600AAJS 160GB ______________ 177zł

grafa?

Zasiłke(fortron 350w) i napęd juz mam.

z gory dzieki za odpowiedzi

btw. mam gdzies na zapleczu radka 9550, mysle ze ta grafa by mi wystarczyla, tylko ze trzeba by zestaw agp ;/ jak sadzicie?

Edytowane przez Ombre

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hmm to z AM2 trzeba się pożegnać, bo jedyne co można uciąć to ram na 512MB (czyli 60zł mniej) i dysk 80GB (40zł mniej), czyli oszczędność 100zł.

Tak to jakiś Sempron na 754 z mobo (z agp) to jakieś ~150zł, ram 512MB ~70zł + dysk ~180zł (160GB) = 400zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

możesz z zestawu sysaka zamias 1GB pamieci ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> 512MB i juz bedzie taniej, w agp nie warto inwestowac lepiej sprzedaj tego radka i kaski bedzie wiecej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość MaRuH

napisz ile masz na to kasy, i koniecznie sprzedaj radka bo tak jak pisalem w agp juz nie warto inwestowac, za radka dostaniesz 80-90zł.

Edytowane przez maruh

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Sorki za double posta, prosze o zweryfikowanie zestawu:

plyta glowna foxxcon z zintegrowana grafa

procek sempron

512mb ramu, goodram

No i czy koniecznie ejst mi potrzebny good ram? moze zaoszedze cale 20zl i kupie jakiegos noł nejma?

zasiłke mam fortrona 350w, a naped dvd sie znajdzie no i nawet jakis dysk 40gb tez mam ;]]

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No ta płyta podobno wymiata - jedna z najlepszych pod AM2 z VGA. Procek cenowo najlepszy. A ram to byle jaki moze być bo kręcić chyba nie będziesz?

 

Zasilka powinna pociągnąć taki zestaw. Zależy jeszcze jaki masz ten twardziel: jeśli powolny np. 5400 lub co gorsza 4500 RPM to XP będzie się dławił ze nie wiem (wiem to z autopsji :-/).

 

To tyle z mojej strony.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...