Skocz do zawartości
maziboss

Co z tego wyszlo :)

Rekomendowane odpowiedzi

A wiec przed chwilka skonczylem ciac tasmy :) Jedna 80 poszla sie jeb*** ale kij z nia :) Mialem nia podpiete napedy wiec zadna strata:) Postanowilem pociac 40 Udalo sie:) Calosc po zlozeniu paskow(było ich 5 po 8 zylek) owinolem przezroczysta rurka:) Efekt jest zaje*** A ile miejsca w obudowie !! Polecam goraca wszystkim ciecie tasm :) Uwazajcie zeby ich nie spieprzyc hehehe Pozdroffka for all :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To by bylo cool tylko narazie nie mam skad ich ORT: ORT: ORT: ORT: ORT: <span style='color: red;'>ORT: wziasc</span> :( Robie jeszcze mod budy wiec jak skoncze to zamieszcze zdjecia:) A nie wiesz gdzie je mozna dostac za prowizoryczna sumke ?? hihihi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hmm w kadym elektronicznym zwykłe zielone czy niebieskie nie jakieś tam super jasne są za śmieszne pieniadze po kilkanaście groszy...

 

te niebieskie są jaąsniejesze i juz po pare złotych...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wyszło, wyszło. A jakby to jeszcze podświetlić LEDami???

Nie tak glosno bo jeszcze w Stanach uslysza i opatentuja rotfl :D

 

Ja tak bede robil, tylko narazie samo zasilanie, bo nie mam serca tasm ciac :) . Mam juz wezyk Peszla 1mm, po LEDy jade niedlugo

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ToMo - trzeba miec jeszcze zaje*^%cie ostry nozyk(skalpel) i minimalne drgania rak. Alkoholicy wyjazd :) (ja tez)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]ToMo - trzeba miec jeszcze zaje*^%cie ostry nozyk(skalpel) i minimalne drgania rak. Alkoholicy wyjazd :) (ja tez)

Stabilne ręce :arrow: to nie dla mnie :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale mi nie opłaca się ciąć 80 żyłowych taśm bo tak ładnie mam je upchane że wogule nie przeszkadzaja. Co innego taśma 34 (flop) i 40 (cd) żyłowa które są elegancko wprowadzone w przeźroczyste karbowane rurki.

PS: Dodatkowo skróciłem taśme od flopa bo była znaacznie za długa :) .

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najlepeij to by bylo rozebrac wtyczki i poprostu rozerwac kableki :D Tylko jak to potem zlocyc hehehe Pokombinuje na mojej zrabanej 80 :) Jutro powiem co z tego wyszlo :)

ja kiedys skracalem do okolo 5 cm (druga wtyczka przy okazji nie potrzebna byla). trzeba sie troszke nameczyc wsadzajac cala niepociata tasme spowrotem zeby dzialala (skracalem z 3 razy) wiec nie wiem czy ci sie uda rozerwana dobrze zlozyc. ale powodzenia zycze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

aRoo"]ToMo - trzeba miec jeszcze zaje*^%cie ostry nozyk(skalpel) i minimalne drgania rak. Alkoholicy wyjazd :) (ja tez)

Stabilne ręce :arrow: to nie dla mnie :lol:

No właśnie można sobie ręce pociąć :lol: :lol: :lol: :lol: :wink:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiem dlaczego ale jak ja rozrywalem 80 to mi sie zle rozerwalo i bylo juz po fakcie :( Widocznie za szybko :D Powodzenia!!

 

 

Acha nie rozbieralem dzisiaj wtyczki dokanczalem moda obudowy teraz czekam na niebieskie diody i juz za niedlugo zamieszcze zdjecia :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

w 10 minut to zrobilem  

 

naciecia co 2 kabelki

 

Dołączona grafika

 

Dołączona grafika

 

tasma sprawna

 

No niezle niezle bardzo ladnie Ci to wyszlo :lol: Jak ja obwiniesz czyms to dopiero bedzie szuper :) Zapodaj pozniej fotke :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No niezle niezle bardzo ladnie Ci to wyszlo :lol: Jak ja obwiniesz czyms to dopiero bedzie szuper :) Zapodaj pozniej fotke :)

 

tylko jeszce nie wiem czym.......:? , zastanawiam sie nad przezroczystymi wezami PCV , sa mlecznego kolorku , wiec glowire bedzie sie zajebiaszczo rozchodzic po nim.......... ehhhhhh qrde trzeba jechac do castoramy :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...