Skocz do zawartości
pasiaczek

A-data Vitesta Extreme Edition 800+

Rekomendowane odpowiedzi

Panocki mam

Asusa p5b e2160@3ghz i 3x1gb kingmaxa 667...

Dokupilem czwarta kosc (dla GTA dla Adoba:P w Viscie 3gb mało;P)

No i problemy...doszedlem do wniosku ze 4 kosci to same problemy;D dlatego chce

http://allegro.pl/item514083619_a_data_2x2..._gw_zabrze.html

To zakupic, owszem pewnikiem wystarczy, ale przymierzam się też powoli do 8400 zakupic, no i byloby milo gdyby pamiotki sie choc troszke krecily

(zeby nie bylo ze 8400 pada bo pamieci bleeee)

Czy te A-daty dadza rade?

Czy moze jakies inne (2x2)?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Mam pytanie :

 

Do jakich wartości ( przeciętnie ) dochodzą te pamięci ???

 

Jaka jest mniej więcej różnica między Extreme Edition a Gaming Edition ( poza różnicą około 25 zł w cenie oczywiście :blink: ) ????

 

Czy opłaca się w nie obecnie inwestować ( wersja 2x2GB ) czy lepiej jakiejś innej firmy ???

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Miałem kupić KingMaxy 1066 MHz CL=5, byłem nawet dzisiaj w prolinie ale nie mieli zamówione ponoć trochę się wkurzyłem bo na stronie były jako dostępne ! Przyszedłem do domu i szukam i znalazłem na agito.pl A-Data DDR2 2x2048MB Extreme Edition VITESTA 1066+MHz CL5 BOX więc nie zastanawiając się zbyt długo złożyłem zamówienie przyjdą po nowym roku i zobaczę co potrafią :) cena bardzo fajna 235,00 zł

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zastanawiam się czy czasem sobie jeszcze nie dokupić 2x1GB, moja płyta nie obsłuży na jeden bank więcej niż 1GB

 

Konkretnie zastanawiam się nad tym:

http://www.allegro.pl/show_item.php?item=5...82+wys%C5%82any.

 

i chciałbym się Was poradzić czy opłaca się, czy nie będzie kłopotów przy 4 bankach, chodzi mi o to żeby wpiąć i nic nie przestawiać długo wymęczone oc na których komputer chodzi 24h

 

załączam screen z ustawieniami

Dołączona grafika

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja mam takie pamiatki A-Data VITESTA 2x2GB Extreme Edition DDR2 800+MHz CL4 (4-4-4-12) i naprawde jestem z nich bardzo zadowolony. kupywalem je we wrzesniu i dosyc ladnie sie kreca na 2.0 V ida na 1066. wyzej nie probowalem ale jezeli moze dodalbym toszke papu +0.2 to moze by dobily do 1100. oglnie nie nrzekam na adaty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Znalazłem troszkę czasu i przetestowałem troche moje A-daty, napięcie takie jak widać :>

Link w sygnaturze.Pamięci zakupiłem w październiku 2008. juz na 1150 i 2.08v nie odpalały ale na 1107 i 1.98 owszem

Jaką wartość mogę dać na nie? bezpiecznie oczywiscie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Było o tym napisane na pierwszej stronie i na http://forum.purepc.pl/Pamieci-RAM-f29/dat...-E-t232930.html (6 post) ;)

 

MIQVD1A16 -> Microns

ADQVD1A16 -> umgelabelte Mircons

ADQVE1A16 -> Promos, Elpidas

 

Masz ADQVD1A16 czyli umgelabelte Mircons ;) Mówią ze w Polsce trudno jest dostac te pamięci na innych kościach. Ja tez na nich mam

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To prawda że nie lubią, jak dodasz więcej v to możesz miec tylko niewielki wzrost mhz. Ale może do 1200 dojedziesz :) Ja nie przekraczam 2.1-2.2 jeżeli komp chodzi 24/7 a do testów to bezpiecznie 2.3-2.4

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

1120 mhz przy 5.5.5.14 i na 2.08v

860mhz na 4.4.4.11 2.1v

 

potem 2.1v i próba 1150 nie udana wieksze napięcie i nadal nie wchodzi.... widać nie lubią wysokiego napięcia

wiec kicha niestety :(

zarówno 1120. na 2.08 jak i 2.0v

mysle ze kiepsko a miałem nadzieje na 1200 :(

Edytowane przez SubMaFioZo.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie



×
×
  • Dodaj nową pozycję...