Skocz do zawartości
damt610

Wymiana Płyty Głównej

Rekomendowane odpowiedzi

Osoby na tym forum doradziły mi ze moja obecna płyta główna - Octek Rhino P4X266E-A4E jest najprawdopodobniej przyczyna palenia HDD więc potrzebuje nową platformę. Mój procesor to : Intel Pentium 4, 2400 MHz (18 x 133) Northwood A80532 + chłodzenie Pentagram Freezone Q-92 ALCu więc myślę ze nowa płyta mogłaby mieć jakieś możliwości podkręcenia ( na obecnej nie da sie tego zrobić ). Potrzebuje coś taniego, używanego do max 150 zł. Nie zależy mi na jakiś bajerach czy nie wiadomo jakich możliwości bo sprzęt mam dosyć słaby.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Za czasów Athlonów XP i nForce2 EPOX był w czołówce płyt dla Overclockerów. Potem lekko po[gluteus maximus]dł, tak jak wiele fajnych firm m.in. SOYO, Soltek itd.

 

A u nas EPOX nagle zniknął, bo główny dystrybutor PRONOX (a tak na prawdę jego właściciele) zaczęli robić przekręty - vide. sklepy "Superkomputer" co sprzedawały badziewie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co do EPOX 4PDA2 to ile taka płyta jest warta ( muszę zaproponować jakąś kwotę ) ? aha i w tej jednej aukcji pisze ze "jest po wymianie kilku kondensatorów" czy to oznacza że może w przyszłości mi coś nawalić ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja osobiście w EPOX'a pod Intela bym sie nie pchał.

 

Jak wymienione wszytkie z sekcji zasilania to powinno być OK (jak zostało kilka felernych to nigdy nic nie wiadomo), ale patrz moja wuwaga powyżej. :P

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...