Skocz do zawartości
Tony Soprano

Jerzy Dudek W Realu Madryt

Rekomendowane odpowiedzi

Dołączona grafika

Dołączona grafika

 

Co sądzicie?

 

Ja osobiście uważam że to ważny moment dla Polskiej piłki - pierwszy Polak w Realu, oczywiście lepiej by było jakby to z Realem zdobył LM, ale i tak jest fajnie. Może przez to że jestem kibicem Królewskich, to się cieszę. No ale powinniśmy sie cieszyć, nie koniecznie być dumnie, ale być zadowoleni z takiego faktu. Pewnie za wiele nie pogra, ale na pewno szansę dostanie, a może Iker jakiejś kontuzji się nabawi ;) No i musi coś na emeryturę odłożyć. W końcu o przyszłości też trzeba pomyśleć.

 

A najbardziej mnie dziś wkurzały wypowiedzi Tomaszewskiego i Szczęsnego, że za kasą poszedł (o tym wiedzą wszyscy) i w ogóle dziwią się Realowi że po niego sięga, że to już BYŁY zawodnik reprezentacji itp. NIe ma to jak polska bezinteresowna zawiść i zazdrość.

Edytowane przez Tony Soprano

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czym się różni ławka w Liverpoolu od tej w Madrycie :lol2: ? w sumie dobrze, że zmienił klub - a co do wypowiedzi zazdrosnych rodaków - to zawsze w Polsce było jest i będzie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No i dobrze. Wypracował sobie renome i teraz to owocuje. Pogra sobie czasem z najlepszymi na świecie, kasa do portfela tez wpadnie - przyjemne z pożytecznym.

 

Dokladnie ma renome to czemu nie mialby zagrac w takim klubie.

Akurat Realu nieznosze wrecz. dla mnie jest to mega przereklamowany klub z gwiazdami za grube miliony ktore nie potrafia razem wspolnie grac. To tez wina trenerow ktorzy nie potrafia okielznac takiej ilosci indywidualistow.

To jest moje osobiste zdanie i nie mam zamiaru rozpetac wojny ktory klub jest lepszy a ktory nie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Rok czasu pieprzył, że chce zmienić klub, że chce grać, a nie grzać ławę jak w liverpoolu :lol: .

Dokładnie :lol2:, a teraz wybrał ławkę w Madrycie, jea <_< Dla mnie Dudek to dla mnie emeryt, i wątpię w jego formę po 2 latach ławki.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Irytują mnie obraźliwe teksty skierowane na dudka. Jeszcze nie zagrał nawet meczu w barwach realu a tu już tuzin krytyków sie zleciał :lol:

a co do wypowiedzi zazdrosnych rodaków - to zawsze w Polsce było jest i będzie :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dudek chce grać w reprezentacji narodowej a wybrał klub w którym za dużo nie pogra. Tak właściwie to po co on wogóle odchodził z Liverpool'u ? Tam ławka, teraz ławka... a on tak bardzo rwie się do gry. :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Kaaban

Chłopaku jak dudi chce czegoś dowieść to musi to robic w najlepszym klubie. Kuszczak Man U Boruc Celtic :)

Grając w fejenordzie nie miałby najmniejszych szans ;]

jak to mówią wszystko albo nic B-) tak to widze

:lol: chyba żartujesz, jak Dudek wywalczy sobie miejsce w Realu (nie bierzemy pod uwagę ew. kontuzji Casiliasa), to wysyłam zgrzewkę bro pod wskazany adres...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie ma co się oszukiwac, że Dudek wygryzie Casillasa. Iker w ciągu 3 ostatnich lat opuścił tylko 3 mecze ligowe. Jurek pogra se tylko w Pucharze Króla, ale pewnie też niewiele, bo Real jakoś daleko nie dochodzi w tych rozgrywkach.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klyk

Holender nie wykluczył też faktu, że wkrótce powołanie do kadru może otrzymać Jerzy Dudek.

Ciekawe ile w tym prawdy. Czy rzeczywiście samo wykupienie piłkarza przez real zwiększa szanse powołania :lol2:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

klyk

 

Ciekawe ile w tym prawdy. Czy rzeczywiście samo wykupienie piłkarza przez real zwiększa szanse powołania :lol2:

Prawdę powiedziawszy Leo nie ma teraz do wyboru żadnego bramkarza, który grałby regularnie w klubie. Boruc ma kontuzję, a Kuszczak, Fabiański, Kowalewski i Dudek grzeją ławę nawet w trakcie okresu przygotowawczego i niestety powiedzenie "Polska bramkarzami stoi" nagle przestało być aktualne. Ewentualnie może ktoś z polskiej ligi? Pawełek, Skaba (też ława)?

P.S. Można sprawdzić Malarza z Panathinaikosu. Wydaje się on teraz najpewniejszy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Prawdę powiedziawszy Leo nie ma teraz do wyboru żadnego bramkarza, który grałby regularnie w klubie. Boruc ma kontuzję, a Kuszczak, Fabiański, Kowalewski i Dudek grzeją ławę nawet w trakcie okresu przygotowawczego i niestety powiedzenie "Polska bramkarzami stoi" nagle przestało być aktualne. Ewentualnie może ktoś z polskiej ligi? Pawełek, Skaba (też ława)?

P.S. Można sprawdzić Malarza z Panathinaikosu. Wydaje się on teraz najpewniejszy.

Oczywiście, tutaj masz racje. Jeden bramkarz ma kontuzję i już mamy problem. Z tym że Dudek też na razie grzeje ławę bo ma jakąś drobną kontuzję.

 

btw Boruc ma sie wyleczyć do zgrupowania na mecz z ruskimi ;]

Żeby Gibona wykupił jakiś dobry klub....

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hm, niby grzal lawke w Liverpol'u i co? Trudno, ale niby sie rwal do gry, no to jezeli Liverpol nie wypuscil go na zaden mecz w ciagu 2 lat, to mysliscie ze na kontrakcie Dudek podpisywal, ze bedzie siedzial tez w Madrycie - no lol jak czytam Wasze wypowiedzi... Takze nie gadajcie glupot, i jakies 3 po 3, bo Madryt to naprawde Klub juz z jakas ranga (napewno wieksza niz Liverpool), takze wyszlo co wyszlo, ale powinnismy byc dumni, ze Polak zaszedl az tak daleko...

 

Moze teraz Wy pokazecie na co Was stac? Pewnie tylko na siedzenie przed kompem - i rzucacanie obelgami...

Edytowane przez st1ch

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nikt nie neguje, że Real jest wielkim klubem i gra dla niego to zaszczyt, ale gdyby Dudek wykazał się odrobiną ambicji, to poszedłby do Huelvy i tam byłby pierwszą rękawicą.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Oj nie jest to najlepszy start Polaka w barwach Realu. na razie puszcza wszystko i niczym sie nie wykazal co moze zaowocowac tym ze po prostu nie bedzie wchodzil do bramki. Potrzebuje kilku pewnych interwencji i bedzie dobrze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...