Skocz do zawartości
cYq

Asus Blitz Formula Se

Rekomendowane odpowiedzi

Na początku wogóle nie brałem pod uwagę tej płyty z powodu chłodzenia wodnego.. ale jak się ostatnio dowiedziałem to tylko możliwość nie przymus:) można sobie zwodować dla lepszej wydajności ale bez tego też chodzi ;-) Płyta jest naprawdę wypaśna:) do tej pory znalazłem tylko jedną recenzję w której napisali że to najlepsza płyta na rynku oparta na P35. Świetne OC, stabilność, wyposażenie. Lepsza jest tylko Blitz Extreme ale to pod DDR3 więc mnie nie interesuje.. Co myślicie o tej płycie? mogę ją mieć już za 900zł. Miałem kupować QuadGT ale zdecydowałem się jednak wziąć coś na P35. Niestety nic nie spełniało moich wymagań do końca.. najbliżej był Asus P5k Dlx ale jakoś wykonania tej płyty pozostawia wiele do rzyczenia:( Co przekonuje mnie do niej tak bardzo?

 

Należy do grupy płyt ROG ;-) naprawdę fajne produkty choć drogie, ale jestem w stanie wydać na mobo 900zł.

Obsługa DDR 1066MHz

Crosslinx

Możliwość podpięcia WC, choć narazie nie planuję ale możliwość zawsze jest:)

Świetna dźwiękówka:)

Bogate wyposażenie:)

I jakoś tak po prostu zakochałem się w niej:):)

 

Starczy już moich wyodów :P Co o niej myślicie?:) około 100zł taniej mam p5k dlx więc myślę że to jest naprawdę dobra propozycja.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeśli kupujesz tak drogą płytę pod 775, to myślę, że powinno być na tej płycie DDR2/DDR3 . Ja bym się kierował bardziej ku P5K DLX, ten Blitz mnie nie przekonuje :|

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...