Skocz do zawartości
Bujakashi

Pomoc Przy Wyborze Zasilacz A Do Ok 170 200 Zl

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

 

Mam aktualnie sprzet jak opisie, w przyszlosci planuje kupic GF 8800, chcialbym abyscie doradzili mi przy wyborze zasilacza (do tej pory niestety jak wielu ludzi nie przykladalem do tego wagi i kupywalem na "poprosze mi dorzucic jakas obudowe z zasilaczem"). Czas to zmienic, do wydania mam max 200 zl, chodz wolalbym zamknac sie w 170.

Sklep Tylda.pl Wybor dla mnie :

 

ZASILACZ AMACROX WARRIOR 350W BOX 141.00

ZASILACZ AMACROX WARRIOR 400W BOX (AX450) 177.00

ZASILACZ CHIEFTEC (GPS-400AA-101A) ATX 400 Watt 186.00

ZASILACZ CHIEFTEC GPS-450AA-101A ATX 450 Watt 194.00

ZASILACZ CoolerMaster - eXtreme Power 380W (RS-380-PCAP) P.PFC 169.00

ZASILACZ FORTRON (FSP350-GLN) 12cm - Aktywne PFC 141.00

Zasilacz PENTAGRAM Silent Force PSF-370-P12S 152.00

Zasilacz PENTAGRAM Silent Force PSF-430-P12S 138.00

ZASILACZ TAGAN 330-U01 v2 (330 Watt) 196.00

 

Myslalem osobiscie nad : Zasilacz AMACROX WARRIOR AX450-PNF 12cm FAN dostepny za 155zl w miescie ;)

Nie krzyczcie ze kolejny temat o tym samym, poprostu doradzcie co z powyzszego spisu warto w rozsadnej cenie ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wybierając najmniejsze zło tez bym postawił na tego amacrox warior ax450 ja osobiscie bym sie skłonił bardziej za HuntKey HK-350AP tez kosztuje w granicach 200-220zl a powinien byc lepszy, znacznie.

Edytowane przez Kvaz!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

http://pcarena.pl/page/77812/Amacrox-Warri...wego-wojownika/

 

Co myslicie o tym tescie ? ;) Raczej ciezko bedzie dostac mi HuntKeya tym bardziej w dobrej cenie (ok 170)

Dzieki za wasze rady (Czy kupujac Warriora faktycznie duzo "strace") ??

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Amacrox potrafi być bardzo głośny pod obciążeniem, dodatkowo jak masz obudowę tanią obudowę z "papierowej" blachy, to przy swojej masie bez problemu wprawi ją w drgania - mnie te 2 rzeczy bardzo przeszkadzały :). HK350AP ma znacznie stabilniejsze napięcia, ale to chyba nie będzie mieć dla ciebie dużego znaczenia. A Huntkey'a (co prawda pod inną nazwą) możesz mieć nowego np: tutaj za 170zł:

http://allegro.pl/item217165595_qoltec_xtr...nowy_gwar_.html

Edytowane przez luk1999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

OBUDOWA I-BOX PHOENIX 373 400W24+S ROHS

Raczej wyglada na solidna ;)

 

http://tylda.pl/obudowa-i-box-phoenix-373-...IBOAXT0156.html

 

Dzwonilem po sklepach w ZG i nie moga na chwile obecna HK sciagnac, kupowac jakies zamienniki tez mi sie nie widzi, bo z tego co widze HK sprawdzone (skoro tyle osob poleca i to konkretny model).

 

Cos mi sie wydaje, ze wezme niestety tego Warriora /Aktualny I-Box zbytnio sie nie grzeje, wiec mysle ze lepszej firmy wzmak powinien sobie radzic jeszcze lepiej- zmienic chce ze wzgledu na opinie uzytkownikow forum, ze jednak firmowe serce bardzo wazne/

 

Pozdrawiam i dziekuje za pomoc

 

ps ograniczone fundusze w tym kraju sa bezlitosne :(

Edytowane przez Bujakashi

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...