Skocz do zawartości
przemo3642

Zestawik Do Gier Do Oceny

Rekomendowane odpowiedzi

Proszę o ocenę budżetowego zestawu do grania.

 

Procek...........E2140..........................................................

.......................................................233zł

mobo.............Abit ip35-3...............................................................................

...........................490zł

ram...............2x(2x1GB) Kingson na Elpidach (już mam, kupiłem jak ram był rekordowo tani)

grafa..............Palit x1950pro 512MB (AC version).......................................................................520zł

Hdd................Seagate 250GB (ST3250410AS = 250GB na jednym talerzu!)..................................225zł

DVD-RW (SATA)......SAMSUNG SH-S203B lub SAMSUNG SH-S183L...............................................100zł

zasiłke, budę, chłodzenie na procka mam (Neotec Maximus, Chieftec LCX, Scythe Andy Samurai)

 

UWAGI 1.

 

*W sumie ok 1470zł wychodzi (nie licząc oczywiście rzeczy, które już mam).

*Oczywiście będzie O/C.

***512MB na grafie to minimum (chcę pograć w Obliviona z dodatkowymi, pamięciożernymi texturami).

****W przyszłości zmiana grafy na DX10 (coś niezłego, ale z kolejnej generacji, bo te obecne to jakieś lewe są) i odpowiednik dzisiejszych budżetowych procków, tylko że w mniejszym wymiarze techn.

 

UWAGI 2.

 

Możecie mi polecić jakieś mobo ze zintegrowaną grafą (to dla mojej dziewczyny do internetu i office'a).

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie dla jednej, chyba ze kolega gra tylko w obliviona. A to, ze oplaca sie dolozyc do 2160 jest oczywiste.

 

Na pewno nie dla jednej, chyba ze kolega gra tylko w obliviona. A to, ze oplaca sie dolozyc do 2160 jest oczywiste.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Grzechu_1990

2. Foxconn A690GM2MA-8KRS2H

no właśnie :P Co do zestawu, o mógłbyś dołożyć do E2160, ale nie obowiązkowo. Reszta OK. Tego Foxconna, co wypisał Missile - polecam , sam mam :)

Ale foxconn jest na AM2 a proc na 775 :?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...