Skocz do zawartości
AragornPL

[lame] Echo W Głośnikach/słuchawkach

Rekomendowane odpowiedzi

(przepraszam za tak lamerskie pytanie, ale na prawdę nie znam rozwiązania tego problemu - wiem, wiem, ktoś powie - szukajka - niestety nie mam czasu, po za tym praktycznie nigdy nie odnajduje tego, co chce znaleźć, proszę też, jeżeli jest to zły dział, aby post został przeniesiony - staram się nie zbierać procentów i przestrzegać regulamin, a odpowiedź na to pytanie jest dla mnie b. ważna)

Witajcie!

Jest taki problem - brat znajomej bawił się jej kompem i ustawił takie echo dla wszystkich dźwięków, które wydobywają się z karty dźwiękowej (czy to Windows Media Player, czy Winamp, czy nawet dźwięki systemowe)

Karta to SB Live! (a dokładnie który to nie wiem :P)

Nie ma żadnego dodatkowego oprogramowania, wszystko jest ustawiane przy pomocy windowsowego (chodzi o ustawienia dźwięku)

Jak on to zrobił? Gdzie to się zmienia?

Już kiedyś spotkałem się z takim przypadkiem, ale to było na integrze CMI i tam był taki programik do hmm... ustawiania dźwięku w zależności od pomieszczenia

Z góry dzięki za pomoc i pozdrawiam :)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno nie ma żadnego softu creativa? Miałem live i pamiętam że w tym programie gdzie ustawiało się m.in. balans głośników, można było włączyć tego typu efekty.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

poszukaj w sterownikach czy nigdzie EAX nie włączył...

:oops: hmm nie wiem gdzie to jest (tzn. nie widze takiej opcji w sterach, ale ze mnie lama)

Na pewno nie ma żadnego softu creativa? Miałem live i pamiętam że w tym programie gdzie ustawiało się m.in. balans głośników, można było włączyć tego typu efekty.

Niby jakiś soft jest, ale teraz gdy się przyjrzałem, to jest to instalator do sterownika, jakieś pliki dll i programik ważący ~20kb, który nie działa

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...