Skocz do zawartości
Damian.K.

Kilka Pytań (a64, Zasilacz Etc)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, niebawem będę kupował nowego kompa (stary celeron 633 nie daje rady :D ) na am2. Konkretniej:

-athlon 64 3000+

-dfi infinity sli-m2/g

-1gb ddr2 667MHz Goodram

-palit gf 7600gs ddr3

-hdd i dvd samsunga

 

I w związku z tym mam pytanie, jaki do tego zasilacz? W zestawach Sysaka często widzę Deltę, ale w sklepie, w którym kupuję ich nie mają... Doradźcie coś koło 100zł.

 

Ponadto czy na boxowym chłodzeniu uda mi się podkręcić coś tego procka. Ile mniej więcej?

 

Z góry dzięki za odp. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Zamiast A64 wez X2 3600+ Brisbane. Zamiast 7600gs wez Palit 8600gt. Zasilacz do tego Amacrox 350w starczy.

Za to co wymieniłeś będzie musiał dopłacić około 250zł. Ale jak masz jeszcze tyle kasy to opłaca sie dołożyć do x2 i 8600gt :) A zasilacz Amacrox albo Delta.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na razie nie mogę dołożyć do x2 i 8600, prawdopodobnie wymienię kartę dopiero jak się okaże, że na dx10 dobrze się spisują. 7600gs mi na razie wystarczy.

 

A jak sprawa z tym athlonem. Ile się uda mniej więcej podkręcić na boxowym chłodzeniu (tak dokładnie wiem że nie można powiedzieć). To znaczy jaka jest jakość tego chłodzenia, czy na razie starczy. Oczekuję opinii osób które próbowały oc. Pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na boxie można calkiem ladnie krecić, ludzie do tej pory jada na boxie, fakt faktem ze szuszara ale tempy potrafi utrzymac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Heh, powiedzieć wam coś? Mi BOXowy cooler z A3200+ 939 chodził ciszej niż :D Freezer 64 Pro którego kupiłem. suprise? no ja bardzo.... ale też rozmiary są pokaźne.

 

Co do kręcenia to chyba ktoś z Forum dojechał na BOXie do 2.7GHz, więc daje radę.

 

ps. Delty w żadnym sklepie nie kupisz. To taki "przefarbowany" Chieftec, a takich manewrów sklepikarze nie robią ;)

 

Do 100zł to trochę cieżko będzie. Za 125zł polecam Ci Amacroxa PNF400-350W (to ModeCom MC 350W w nowej obudowie).

Ew. poszukaj jakiś wynalazków na allegro, ale przy OC mozesz dzwonić po strażaków.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie dziwne, ze Box ciszej chodzil. AC Freezer potrzebuje przewiewnej obudowy i wtedy mozna bezpiecznie zjechac z predkoscia wentylka. A i dopiero przy przewiewie w obudowie ujawnia sie wyzszosci freezera nad boxem ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...