Skocz do zawartości
Qki86

Jaki Zestaw Głosników 2.1

Rekomendowane odpowiedzi

Potrzebuje jak zwykle fachowej porady bo w sprzęcie audio jestem daleko do tyłu. Moja siostra chce kupić głośniki 2.1 najlepiej Creative (bo logitechy podobno cienkie są) do 200zł. Co polecacie ? Coś z wykopem i żeby nie padło po kilku miechach głośnego grania. Licze na pomoc podzielcie sie swoją wiedze. Zależy jej na czasie !

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

No kogo bym nie pytał to jednak Creative. Nie po to zakładałem osobny temat żebyś mi wklejał odnośnik do głównego. Chodzi mi o konkretne 2.1 i nie mam czasu szukać w całym temacie w dodatku łączonym z 5.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

To nie wiem kogo pytasz, ale całą seria creative prócz gigaworksów może to nieporozumienie :] Do 200 zł jak ci się uda to Logitech z3 , imo Logitech to o wiele lepsze głośniki. Swoją drogą do 200 zł kupisz też Modecomy 9xxx hmm nie pamiętam modelu ale to były najlepsze głośniki jakie miałem :D Ciężki , wielki sub no i drewno , do tego nie charczą.

 

pzdr

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

żeby nie zakładać nowego tematu i nie mnożyć bytów bez potrzeby,

moje pytanie brzmi:

jakie głośniki 2.1 do 300zł?

aktualnie zastanawiam sie nad:

Logitech Z-4

CREATIVE I-Trigue 3330

 

PS. wychodzę z założenia, że lepiej kupić dobre 2.1 niż średnie 5.1, których i tak nie miałbym jak rozstawić w moim pokoiku...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

co prawda nie słucham muzyki typu "umc-umc", ale lubię dobry basik. dlatego zależy mi na subwooferze. na początku chciałem kupić logitechy x-540, ale po bardzo nieprzyjemnych przygodach ze sklepem ulubiony.pl (omijajcie go z daleka) postanowiłem kupić coś jakieś dobre 2.1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...