Skocz do zawartości
Shenlong

Jaki Dysk Do 230zł Na Sata(150mb/s)?

Rekomendowane odpowiedzi

nawet nie wiedziałem, że od 3 dni mam najszybszy dysk w swojej klasie ;)

Trochę mocno się grzeje (jak to Seagate ostatnimi czasy) - przy przegrywaniu plików (60 giga), jak leżał na stole poza budą to temp doszła do 47*C :blink: (80tka tez się tak spociła (bok budy był zdjęty :blink: )). Co dziwne przy zamkniętej budzie temp max to 42*C, a przy nawiewie z 5V ok 36*C. Szum talerza lekko słyszalny ale jak się siedzi kawałek od kompa to wszystko jest ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Najszybszy aktualnie dysk to 1 talerzowa 250GB Seagate'a model ST3250410AS. Wg skąpca 222zł najtaniej :D.

Od kiedy? Hitachi serii T przebily Seagate'y pod wzgledem wydajnosci, do tego sa cichsze - obok Samsungow najcichsze na rynku.

 

Edit do ponizej: Cieszy mnie, ze ta wypowiedz tak cie podniecila, doszedles? Bo faktycznie wzialem automatycznie tego Seagate'a za poprzednia serie. Bedac przy normalnych zmyslach mozna bylo jednak to naprostowac w ludzki sposob w dwoch zdaniach, a nie robic wrzawe i spuszczac sie nad tym. Poplacz sie jeszcze.

Edytowane przez Cruel

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Od kiedy? Hitachi serii T przebily Seagate'y pod wzgledem wydajnosci, do tego sa cichsze - obok Samsungow najcichsze na rynku.

Nie kapuje takich ludzi. Człowieku, jak nie masz pojęcia to się nie odzywaj.

Jakie modele pokonał? Starsze? Możliwe, ale ten model jest najnowszy, ma 1 talerzyk i średni transfer na poziomie 84MB/s, a twój Hitachi ile? 60MB? Nawet starsze modele Seagate'a mają średni transfer na poziomie 64MB, więc wątpię, aby ten twój Hitachi zmasakrował Seagete'a w innych benchmarkach.

Aż się pofatygowałem, PATRZ i PŁACZ:

 

post-20519-1186529622_thumb.jpg

post-20519-1186529657_thumb.jpg

 

Hitachi może skoczyć Seagate'om dopóki nie wypuści swoich 1 talerzówek.

Ten model Hitajca, co mówisz cichy? Hmm... no nie wątpię skoro taki żółwik, bez urazy :D

Edytowane przez Elektronek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...