Skocz do zawartości
YogiCK

Foxconn P35a / P35a-s

Rekomendowane odpowiedzi

aktualizację biosu zrobiłem wczoraj i wszystko przebiegło bez problemów .. ów problem pojawił się dzisiaj jak o tym napisałem ... wcześniej żadnych zwiech ani podejrzanych zachowań..

 

wyjąłem wszystko co możliwe i odpaliłem, ale nie skutkowało .. żąglowałem pamięciami i też nic .. ewentulanie mogę pożyczyć od kumpla inne pamięci(ale też geila), ale nie sądze, żeby to była wina pamięci .. zaraz włożę baterię spowrotem, więc zobaczymy .. mam nadzieję, że będzie ok

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jeżeli zworki nie pomagają to niestety coś padło, na pewno aktualizacja biosu powiodła się sukcesem ?

Były przypadki, że zwora nie pomagała, a wyjęcie baterii pomagało. Ale niestety pad jest bardzo prawdopodobny. Jeśli to tylko bios, to można zaprogramować programatorem. A jeśli to nie bios to tylko serwis chyba pozostaje.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

pisz, pisz do supportu (adres wiadomy)

IMHO, nic to nie da... zrobili marsa i nie mają chęci poprawić oc P35A.

Pisałem im że w p33 nie działa 5:6 przy FSB wyższym niż 1600 to się zapytali jaki mam ram i cpu. Pisałem o sub timingi a i tak ich nie dodali.

 

lecą w kulki :sad:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wp_en przestawiłem .. cmos wyjąłem .. ale jednego trochę nie kminie.. na dwa dalej od baterii?? chodzi o to, żeby założyć zworkę na dwa dolne(ta koło baterii ma być wolna)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

innych pamięci nie sprawdzałem po czyszczeniu cmosu .. zaraz skoczę do kumpla po nie, tylko czekam, aż wróci..

 

tak swoją drogą czy bios write protect jumper dany na lock, może cokolwiek pomóc ???

 

 

 

no i oczywiście w apollo nie odbierają telefonów

Edytowane przez Zbih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Pisałem im że w p33 nie działa 5:6 przy FSB wyższym niż 1600 to się zapytali jaki mam ram i cpu.

i co, odpisales im, jakie? zapytali, zeby sprawdzic u siebie na takiej kombinacji.

 

Kolejne spostrzeżenie co do bugów P34:

Ustawiam w biosie mnożnik ramu 3:5 a w cpu-z mam 4:5

zglos do supportu

 

 

... to sa *bugi*, wiec MARS nie ma nic do tego i nie zniechecaj sie, ze niby leca sobie w kulki

 

 

===

 

pyt.: czy teraz, jak w fox ratio select sa od razu wszystkie dzielniki ram, to czy opcja dram freq (auto/667/800) stala sie zbedna czy nie? Jesli zbedna, to po co ja zostawili? (o tym tez by mozna napisac)

Edytowane przez sliza

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszce jedno pytanie.. czy w serwisie mogą mi powiedzieć, że to jest moja ingerencja i to przeze mnie komputer się nie uruchamia ??? to byłoby chyba bezczelne, jak próbując podkręcić procesor o 100mhz komp nie chce wstać i to niby moja wina

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

mam jeszce jedno pytanie.. czy w serwisie mogą mi powiedzieć, że to jest moja ingerencja i to przeze mnie komputer się nie uruchamia ??? to byłoby chyba bezczelne, jak próbując podkręcić procesor o 100mhz komp nie chce wstać i to niby moja wina

czy są jakieś dzwięki podczas uruchamiania kompa?

Edytowane przez userek

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

komputer żadnych dźwięków nie wydawał .. no ..ale wkońcu zatrybił .. widać sposób z dwoma zworkami był jak najbardziej na miejscu :) teraz boję się podkręcać cokolwiek, bo jak znów mi takie coś wyskoczy to zonk

 

 

edit:

w sumie coś dziwnego teraz się dzieje .. uruchamiam komputer .. nic się nie dzieje, dopiero po wciśnięciu restart odpala normalnie

Edytowane przez Zbih

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakieś chore .. nie mogę dostać się do systemu .. od razu rzuca się o aktywację( a przecież wczoraj go aktywowałem) .. daję aktywuj przez internej a ten daje komunikat, że nie można ustanowić połączenia z sewerem aktywacji. Sprawdź ustawienia sieciowe i potwierdź, że jesteś w stanie łączyć się z internetem... k***a, że niby jak skoro nie mogę się zalogować .. i jak tu używać oryginała

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Panowie , mam takie pytanie:

Planuje kupic Foxa P35A-S z E8400 i na to chlodzenie od Noctua

Grafa to na 85% bedzie Sparkle 8800GT passive - no i to bydle ma na tylnej sciance radiator.

 

I teraz pytanie - czy jezeli wloze grafe do dolnego slotu PCI-E to bedzie on dzialal w trybie x4 czy x16 ??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

to jest jakieś chore .. nie mogę dostać się do systemu .. od razu rzuca się o aktywację( a przecież wczoraj go aktywowałem) .. daję aktywuj przez internej a ten daje komunikat, że nie można ustanowić połączenia z sewerem aktywacji. Sprawdź ustawienia sieciowe i potwierdź, że jesteś w stanie łączyć się z internetem... k***a, że niby jak skoro nie mogę się zalogować .. i jak tu używać oryginała

miałem to samo w pracy :D chyba jedynym wyjściem jest telefon do ms w tym wypadku.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

rippol, nie zdziwiłbym się jakby twoja płyta miała walla na okolicę 350-355fsb

Ja w swojej niemoge przekroczyć 355fsb

 

Ustaw mnożnik 6 i sprawdź czy przekroczysz tą wartość

Probowalem wczesniej tez poscic na 6 ale niewiele to pomagalo. Chyba zeby potraktowac chipset wiekszym napieciem ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

@stolara: i jak, napisales do supportu o swoich problemach i bugach w P34?

 

 

@osoby z Radkami HD3xxx i problemami na naszej mobo: to samo, napisaliscie w tej sprawie do foxa? Przypominam: http://www.foxconnchannel.com/support/online.aspx

 

@osoby, ktore maja problemy z plyta/zauwazyly jakies bugi, czy to swieze w P34 czy istniejace we wszystkich wersjach: piszcie do supportu na http://www.foxconnchannel.com/support/online.aspx

 

i nie piszcie, ze fox leci sobie w kulki (jesli chodzi o naprawe bugow, dodanie nowych feature'ow to inna sprawa), bo z mojego doswiadczenia jak do tej pory naprawili 100% bledow, o ktorych do nich pisalem z okazji roznych wersji (troche tego juz bylo). Tak wiec wyzej podany przeze mnie adres to podstawa w takich sytuacjach, samo pisanie tu na forum wam nie pomoze.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...