Skocz do zawartości
bojan21

Która Kartę Wybrać?

Rekomendowane odpowiedzi

Witam, mam problem. zamierzam zmienic komputer i zastanawiam sie jaka grafike najelpiej włożyć. chcialem przenzaczyc na nia ok. 550zl. rozwazam GF 7900 GS , GF 8600 GT albo Radeon x1950 Pro . jak mozecie to napiszcie z jakies firmy najlepiej kupic - evga palit czy asus? pozostaly sprzet to Intel Pentium 2x1.6, 1gb RAM, dysk 320maxtor i zasilacz400W. Chcialbym zaznaczyc ze nie znam sie na podkrecaniu grafy wiec dobrze zeby maila super osiagi bez potrzeby krecenia. nie jestem tez jakims maniakiem gier , grywam w nfsa pro evolution, quake4 i takie rozne fpp. Dzieki !!! Edytowane przez bojan21

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki ten zasilacz 400w? To po pierwsze.

 

Tracer Cobra 4life, tylko jak patrze na różne testy to radek troche wycina 8600, wsumie nie bede gral na rozdzielczosci wiekszej niz 1280x1024. chce miec karte ktora wystarczy na 2 lata moze:)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Tracer Cobra 4life, tylko jak patrze na różne testy to radek troche wycina 8600, wsumie nie bede gral na rozdzielczosci wiekszej niz 1280x1024. chce miec karte ktora wystarczy na 2 lata moze:)

No to najpierw musisz to cos co udaje zasilacz wymienic.

 

Na 2 lata grafy raczej nie kupisz. Taki 8600gt w dx9 jest dorby, nie wiadomo jak sie bedzie zachowywal w dx10.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jestes zadowolony z tego gsa? na tych grach ktore by mnie interesowaly widze ze x1950 pro tez spisuje sie dosyc dobrze lepiej niz gs i gt. dx10 raczej mnie nie interesuje, chce miec dobra grafe na rozdzialce 1280x1024. co radzicie forumowicze??

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...