Skocz do zawartości
dar_max

Nie Moge Kopiować Plików

Rekomendowane odpowiedzi

no cóż jak do tej pory nie znalazłem w necie żadnej odpowiedzi na mój problem

od wczoraj męczę się z kompem gdyż strasznie muli i co gorsza nie można kopiować żadnych rzeczy z partycji na partycje a nawet zwykły tekst z archiwum gg nie da się skopiować do wiadomości, wygląda to tak komp uruchamia się normalnie do momentu pojawienia się ekranu logowania, wklepuje hasło i zaczyna się ładować, przez jakieś 2-3 minuty widać tylko niebieski ekran dopiero później wdać pulpit i ikony, problem polega na tym że nie mogę zmienić położenia ikon na pulpicie nic kopiować i żeby było zabawniej to nawet jak mam uruchomione np. 2 programy i jeden z nich zminimalizuje to go nie widać na pasku start a fizycznie jest otwarte bo jak nacisne kombinacje klawiszy alt+tab to mogę uruchomić ten program który zminimalizowałem, nie wiem może to jakiś wirus ale nie wykrywa mi go żaden program (typu nod, avg, avast itd. nawet spybot nic nie znalazł) ma ktoś może jakieś rady

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

no cóż jak do tej pory nie znalazłem w necie żadnej odpowiedzi na mój problem

od wczoraj męczę się z kompem gdyż strasznie muli i co gorsza nie można kopiować żadnych rzeczy z partycji na partycje a nawet zwykły tekst z archiwum gg nie da się skopiować do wiadomości, wygląda to tak komp uruchamia się normalnie do momentu pojawienia się ekranu logowania, wklepuje hasło i zaczyna się ładować, przez jakieś 2-3 minuty widać tylko niebieski ekran dopiero później wdać pulpit i ikony, problem polega na tym że nie mogę zmienić położenia ikon na pulpicie nic kopiować i żeby było zabawniej to nawet jak mam uruchomione np. 2 programy i jeden z nich zminimalizuje to go nie widać na pasku start a fizycznie jest otwarte bo jak nacisne kombinacje klawiszy alt+tab to mogę uruchomić ten program który zminimalizowałem, nie wiem może to jakiś wirus ale nie wykrywa mi go żaden program (typu nod, avg, avast itd. nawet spybot nic nie znalazł) ma ktoś może jakieś rady

Może bad sectory masz w części systemowej, u mnie tak było - system uruchamiał się po 10 minut, zwykle pomaga HDDregenerator ale przy 120 gb trwa kilkanaście godzin...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

A wogóle poformatować zakładając na nowo partycje i wgrać nowy system próbowałeś..?

Jeżeli partycje masz na FAT to spróbuj coś skopiować za pomocą DOSa. Jeżeli na NTFS to za pomocą Bart-PE. To zapewne pomoże wykluczyć lub potwierdzić winę softu. Jeżeli okaże się, że z DOSa lub z Bart-PE lub po formatowaniu, wymianie systemu itd. też nie idzie skopiować to sprawdź pamięci MEMTESTem albo GOLDMEMem i podaj w miarę możliwości S.M.A.R.T z SpeedFan'a albo czegoś..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

problem po formacie znikł ale mam jeszcze jedno pytanie dlaczego jak włączę mój komputer to jak sprawdzam ile mam zajętego miejsca na dysku c to okazuje się że system pokazuje nieprawidłowe dane otóż pokazuje że mam i 1GB więcej zajętego miejsca niż w rzeczywistości, dysk jest w porządku bo partition manager wykrywa wszystko ok, wiecie może dlaczego się tak dzieje ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hibernacja jest wyłączona, a jeśli chodzi o plik wymiany to chyba go nie ma bo jak włączę pokazywanie plików to żadnych nie ma ukrytych,

wpadł mi do głowy jeszcze taki pomysł czy wybór formatowania na szybkie ma jakieś znaczenie przy instalacji windy ? bo ja chciałem jak najszybciej zainstalować winde i wybrałem szybkie zamiast pełnego czy to może być powodem złego pokazywania pojemności dysku

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

wpadł mi do głowy jeszcze taki pomysł czy wybór formatowania na szybkie ma jakieś znaczenie przy instalacji windy ?

Różnica jest tylko taka, że podczas szybkiego formatowania nie jest sprawdzana powierzchnia dysku pod kątem złych sektorów. Edytowane przez Dj_AnT

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Hejka ludziska, mam ten sam problem co założyciel tematu, ale Windows normalnie mi sie włącza, tylko nie moge kopiować tekstu, plików itd.

Co na to poradzić?

Tylko napiszcie jakoś prosto, bo nie bawie sie narazie w informatyke.

 

Możecie też odpisać na gg, 2260597.

Edytowane przez Dimol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...