Skocz do zawartości
jawor121

Przerywający Net

Rekomendowane odpowiedzi

Siema,

 

mam problem z internetem u mnie w domu.Nie wiem czy to dobry dział,jeśli nie proszę przenieść.Mam internet 2mb/s z Ntl'a(Angielski).No i mam problem,net przerywa od jakiegoś czasu i jest wolny.Dzieje sie to czasami,czasem dziala super.W sieci są 3 kompy,2 bezprzewodowo i 1 przewodowo.Net przerywa gdy komp jest dłużej dłużej nie używany i go znów zaczne go używać.Reset kompa działa ale na krótko.Jak temu zaradzić?Kompy nie maja wirusów.Jak sprawdzić czy ktos sie nie włamał do mojej sieci?Siec ma hasło ale można je napewno złamac.Proszę o pomoc bo jest to denerwujace.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Na pewno dostałeś cd z softem w pakiecie internetowym. Powinno tam być narzędzie diagnostyczne (Instant Support Tool czy coś w tym rodzaju) Odpal je.Być może wyszło jakieś nowe firmware do twojego modemu (u mnie pomogło,gdy po ok 2 mieś internet zaczął zwalniać).

Jeśli nie pomoże to sprawdź też router (najlepiej w pierwszej kolejności) Zmiana firmware na nowszy nie powinna zaszkodzić (aczkolwiek upewnij się na googlach co najbardziej pasuje).

Do tego popatrz też na kable,Anglia to "mokry" kraj,a ta puszka na zewnątrz budynku nie zawsze jest zamknięta prawidłowo i może się tam zbierać woda.

pzd

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...