Skocz do zawartości
giniu

Co Wybrac? Pomocy

Rekomendowane odpowiedzi

witam!

chce kupic laptopa, ktory bedzie mi sluzyl bardzo dlugo ale niestety nie znam sie na tym za bardzo :/ mozecie mi podpowiedziec, ktora marka jest wiodaca na rynku (cena nie gra roli)????? czy to prawda, ze najlepiej brac DELL'a w ciemno??? chodzi mi o taka ogolnie firme z ktorej bede mogl wam pokazac interesujace mnie modele abyscie mogli mi pomoc i ocenic wybor. bardzo prosze o pomoc i z gory dziekuje!!

 

mam juz nawet propozycje

laptop

co o nim myslicie???

oczywiscie z roczna gwarancja czyli jakies 2 tys zlotych, przebitka jaies 1,5 tysia w Polsce

Edytowane przez giniu

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak chcesz laptopa na lata, to zdecydowanie IBM. Za 2200zł kupisz w Polsce lekko używanego IBMa T43. Sam tak kupiłem dla brata i jest bardzo zadowolony i mu służy już długo. Natomiast mój kolega ma della i w wytrzymałości zdecydowanie IBM. A zresztą ten dell wyjdzie Ci 3000zł.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego laptopa lepiej nie brać w ciemno ale HPki są całkiem dobre. Co do IBMów serii T to nadają się one co najwyżej na maszyny do pisania . Biorąc pod uwagę że są to modele używane i nie ma na nie żadnej gwarancji oprócz renomy to nie jest to zbyt dobry zakup na lata moim zdaniem.

 

HP nx6715s

HP nc8430 (wyprzedaż)

Toshiba Tecra (gwarancja 3 lata można przedłużyć ją do 5)

Edytowane przez Haquim

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Żadnego laptopa lepiej nie brać w ciemno ale HPki są całkiem dobre. Co do IBMów serii T to nadają się one co najwyżej na maszyny do pisania . Biorąc pod uwagę że są to modele używane i nie ma na nie żadnej gwarancji oprócz renomy to nie jest to zbyt dobry zakup na lata moim zdaniem.

 

HP nx6715s

HP nc8430 (wyprzedaż)

Toshiba Tecra (gwarancja 3 lata można przedłużyć ją do 5)

Z tą gwarancją to się nie zgodzę. Kupiłem bratu trzy miesięcznego IBMa T43 i gwarancja trzyletnią[!] która normalnie w Polsce działa, przyszedł w idealnym stanie, nie było ryski. I nie jest to maszyna do pisania, bo wytrzymał kilkanaście upadków z biurka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

czy ja sie moge podlaczyc?

 

szukam lapka do max 2400, zdecydowalem, ze raczej napewno bedzie to HP ale jesli chodzi o procesory i grafike w mobilnych sprzetach to jestem zielony

 

przykladowo

http://www.skapiec.pl/site/cat/17/filtr/_3...0_530_0_0_0_0_0

 

ktory wybor bylby najlepszy do tej kwoty? poradzta cos

 

http://sklep.henwar.pl/index.php?s=prodd&i=33287# ?

Edytowane przez Bogos

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...