Skocz do zawartości
psychodad

Setup Pod Giercowanie/ Lekkie Oc ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Witam ! Jak w temacie potrzebuje zakupić na dniach sprzęcik , bo mój stary venice jest już lekko wysłużony.Zdecydowałem się na E6750 z myślą o lekkim OC ( powietrze ).Mam nadzieje ,że uda mi się go na tych bebechach pociągnąć pod 3,6Ghz ... o ile procek pozwoli.

 

Procek C2D E6750 680zł + Scythe Infinity /Nina

 

MOBOMsi P35 Neo2-FIR 442zł vs Foxconn P35

 

RAMGoodram PRO CL5 ( 5-5-5-15) 2x1GB 900MHz +/- 350zł

 

HDD WD Caviar SE-16 250 GB 16MB cache SATA-II , 230zł lub Seagate 250GB barracuda

 

ZASIŁKABe-Quiet Straight Power 450W 287zł

 

DVD-RW LG H44 koło 100zł

 

MONITORBenQ FP93GP ( niezbyt mi się wygląd podoba ale fakt faktem sprzęt zacny) - prosze o sugestie ale do 1000zł !!!

 

OBUDOWA: Thermaltake Soprano VB1000BNS koło 260zł / ewentualnie SUNBEAM SILENT TWISTER BLACK / lub coś w tych granicach do 300zł - estetyczna,w miarę prosta z przyzwoitą wentylacją ... najlepiej z 2 x 120 przód/tył już w komplecie.

 

Nad grafiką pomyśle w przyszłości bo jak narazie mój 7900GT Gigasyf daje rade :wink:

 

Wszelkie komentarze i sugestie mile widziane.

 

pozdro

 

 

@edit myśle że zapakowanie chłodzenia (infinity/ninja) nie będzie problematyczne na ww mobo i obudowach

Edytowane przez psychodad

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...