Skocz do zawartości
Hadrianoo

Oceń! Fansites Center - Projekt Jakiego Jeszcze Nie Było.

Rekomendowane odpowiedzi

Wczoraj wystartował mój kolejny projekt, jednak jest on inny od reszty. W skrócie FC jest serwisem oferującym stworzenie strony o grze dla każdego, kto pragnie prowadzić tego typu serwis w dodatku w zupełności za darmo. Równocześnie odgrywa rolę centrum dla wszystkich osób posiadających fansite'a (strona fanowska o grze) mogą oni wymieniać się tam swoimi spostrzeżeniami itd.

 

Proszę napiszcie co wy sądzicie o tym projekcie?

Za uwagi nawet te najbardziej krytyczne z góry bardzo dziękuję.

 

Link do serwisu: Fansites Center

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Łukasz Tkacz

Całkiem fajna idea - ciekawe jak to wyjdzie w praniu i jaką zdobędzie popularność, to coś jakby sponsoring serwisów o grach ;)

 

A że jest za darmo to nie powiedziałbym - skończona strona o piłce ma reklamy google więc to jest haczyk :P Dla wielu nieprzeszkadzający ale dla mnie niedopuszczalny :P

 

Ogólnie wygląd serwisu 6-7/10

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Czyli takie fpp.pl? Cóż... na początku z FPP było na prawdę nieźle, ale teraz większa część serwisów leży i kwiczy. Jeśli wam się uda, to idea na prawdę niezła, ale żeby utrzymać jakiś poziom, trzeba interesować się wszystkimi podserwisami.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Nie wiedziałem, że fpp.pl miało podobny pp do mojego. :mur:

 

Zamierzamy interesować się każdym serwisem po to właśnie stworzyliśmy forum oraz udostępniamy administratorom stron fanowskich unikalne materiały, które pomogą im w zarządzaniu witryną, promocją jej itp. Oprócz tego jeśli serwis zostanie porzucony znajduje się automatycznie w dziale "Wolne projekty" i od razu może zaopiekować się nim nowa ekipa.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...