Skocz do zawartości
Cyg4n

Podłaczam Tv Lcd Przez Dvi I Cisza :/

Rekomendowane odpowiedzi

Witam...

mam problem...kupiłem niedawno TV Samsung LE32S7 i chce go podłaczyc do kompa przez wejscie DVI...karta graficzna Radek 9100 ma wyjscie DVI do którego wpinam przejsciówke z DVI na VGA (tak sie to chyba zwie...sorrki ale noob jestem :)) kabel VGA łacze z TV do wejscia VGA (wtyczka jak na kablu z monitora gdbym tak nazwy pomylił) i gdy tak podpinam w TV włącza sie coś ala wygaszasz...lampka w tv mruga i nie ma obrazu...gdy wyciagne wtyczke TV włacza sie i wyskauje komunikat SPRAWDZ KABEL SYGNAŁOWY...jak tylko wepne wtyczke z powrotem gasnie...

A wiec w czym problem?? jaka ma być konfiguracja w ustawieniach ekranu zeby miec podłaczony i monitor (zwykła 15 LG 563N) i TV...Wkurza mnie przełączanie non-stop wtyczek na wejscie analogowe z monitora na TV...gdzie jest błąd?? Z gory dziekuje za pomoc...i pozdrawiam...

 

PS czytałem inne posty o podłaczaniu tv ale nie znalazłem nic co mogłoby mi pomóc...gdbym tak poruszył 100raz ten sam temat...przepraszam...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Masz na tej karcie 2 wyjscia sygnału do monitorów?

Jeśli tak to polecam program ATI Tray Tools:

Display-> Settings-> zakładka 'Displays', tam masz dostęp do opcji wielu ekranów (max 2 jednocześnie mogą być włączone)

 

ATI Tray Tools jest do pobrania TUTAJ

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...