Skocz do zawartości
seba_999

Problem Z Grami

Rekomendowane odpowiedzi

Witam wszystkich. Nie wiem co się dzieje. Po zmianie sprzętu na ten co w sigu mam różne cyrki z grami. Np od siostry Rosso Rabbit i jakaś podobna platformówka - po uruchomieniu obraz skacze tak, że się nie da grać - pomaga ustawienie trybu zgodności z win95/98 :blink: (wtf?). Teraz chcę sobie zagrać w Anno 1701 - uruchamiam grę, dochodzi do momentu gdzie pyta o serial i nagle gra się wyłącza :blink: - pomaga tryb zgodności z win95/98, wpisuję serial wsio śmiga z tym, że wydaje mi się, że niektóre dialogi są obcinane tzn słychać tylko początek. Co jest grane? Sprzęt nie kręcony...

Dlaczego cały czas trzeba ustawiać ten tryb zgodności? System to XP Home. Na starym sprzęcie nie było tego problemu...

 

Pozdrawiam

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie sprzętu format był ?

Poza tym jeżeli przesiadłeś się z K7, to problem może być wynikiem tego, że 64-bitowe K8 oficjalnie nie obsługują już systemów opartych o MS-DOS (16/32-bitowych systemów hybrydowych; mam tu na myśli przede wszystkim Win 95 i 98), które K7 jeszcze obsługiwał. Dlatego też mogą występować tego typu problemy także z uruchamianiem tych starszych aplikacji, dostosowanych do tamtych systemów.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po zmianie sprzętu format był ?

 

Tak (to chyba oczywiste, przynajmniej dla mnie ;) )

 

_____________

 

EDIT:

 

Częściowo pomogła instalacja najnowszych sterowników.

Edytowane przez seba_999

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...