Skocz do zawartości
ArChAs

Wysokie Temperatury..

Rekomendowane odpowiedzi

sprzet:

 

athlon 64 x2 4000+ brisbane

geforce 6800gt 256/256

abit kn9 nf4

kingston 2x1gb @ 667 elpida

 

temperatury:

cpu: idle45 stress50

sys: 45

pwm: 50

gpu: idle60 stress76

 

caly sprzet jeszcze przed OC. dziwi mnie wysoka temperatura gpu i chyba nieco wyzsza niz powinna byc cpu. mam racje ze sa za wysokie?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

sprzet:

 

athlon 64 x2 4000+ brisbane

geforce 6800gt 256/256

abit kn9 nf4

kingston 2x1gb @ 667 elpida

 

temperatury:

cpu: idle45 stress50

sys: 45

pwm: 50

gpu: idle60 stress76

 

caly sprzet jeszcze przed OC. dziwi mnie wysoka temperatura gpu i chyba nieco wyzsza niz powinna byc cpu. mam racje ze sa za wysokie?

jeżeli chodzi o gpu to temperatura jest normalna, większość kart z tej rodziny ma podobne, zaś jeżeli chodzi o cpu to temperatura troche za wysoka

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jak za wysoka? To jest normalna temperatura przy boxie i nie wentylowanej obudowie :]

Po pierwsze nie za wysoka, tylko troche za wysoka, różnica jest... Po drugie nie jest to normalna temperatura przy idle i nie chodzi tu o wentylacje bo o ile się orientujesz cpu wtedy nie pracuje więc nie zużywa energii a z tego wynika że nie pracuje..

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

a jak mam zapewnic wentylacje obudowy? lepiej zdjeta czy zamknieta? btw mam 1 wolny wentylator (moze zalatwie 2) i pewnie dobrze byloby zrobic zeby z 1 strony powietrze wlatywalo do zamknietej obudowy a z 2 uciekalo. mam racje?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Po pierwsze nie za wysoka, tylko troche za wysoka, różnica jest... Po drugie nie jest to normalna temperatura przy idle i nie chodzi tu o wentylacje bo o ile się orientujesz cpu wtedy nie pracuje więc nie zużywa energii a z tego wynika że nie pracuje..

Przy standardowym glucie co sie pasta swie, i przy piekarniku w obudowie 45* w idle jest jak najbardziej mozliwe. Wiem o tym co nieco.

 

Jednak autor napisal ze ma 1 wentyl w budzie. Wiec moze cos plyta przeklamywac ;)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...