Skocz do zawartości
mlun

pytanie o epoxa

Rekomendowane odpowiedzi

na benchmarku tak muwia.Uwazaja ze te epoxy sa o <font color="#FF0000">[ciach!]</font> potłuc i najlepiej dołozyc 200 zeta do asusika

jesli chodzi o benchmark.pl to nie wiem czy ty czytac nie umiesz czy co ???

http://www.benchmark.pl/artykuly/recenzje/...2/strona-6.html

 

oto cytat:

Spośród przetestowanych płyt nForce2, naszą uwagę zwrócił EPoX EP-8RDA+, któremu przyznajemy nominację na produkt miesiąca. Najlepsza konstrukcja, największe możliwości BIOSu (napięcie VCore, częstotliwość FSB CPU), najlepsze wyposażenie (FireWire, SoundStorm, Diagnostic LED) oraz stosunek możliwości do ceny. Z tej płyty na pewno będziecie zadowoleni.

 

 

lol

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja nie mogę!! Następny inteligentny chłopiec co siekierkę na kijek zamieni i jeszcze dopłaci.

 

Ja proponuje żebyś nie tłukł ściany głową... z miejsca. Lepiej będzie jak weźmiesz porządny rozbieg. :lol:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

epox 8rda to jest ta sama konstrukcja co rda+ tylko ze rda nie posiada firewire i soundstorma reszta jest jak w rda+

wlasnie !!!!!! popaczcie w sklepach

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Ja i tak nie kupię nigdy bez +.

 

A cholercia wie. Może będe potzrebował tylu portów USB albo firewire.

 

Zresztą ten dźwięk jest wart SB live który kosztuje 10 zeta, a masz go za 50. NIE OPŁACA SIĘ 8RDA.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ma sie nieopłacac?

Jesli ktos juz ma sb live! czy audigy i sieciówke i chce miec nowa płyte jak najmnijeszym kosztem to czemu nie .

Chyba ze bez plusa jest o cos okrojona.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ma sie nieopłacac? 

Jesli ktos juz ma sb live! czy audigy i sieciówke i chce miec nowa płyte jak najmnijeszym kosztem to czemu nie .

Chyba ze bez plusa jest o cos okrojona.

no niewiem tylko miejsce te karty beda ci zajmowaly :D moim zdaniem zupelnie sie nieoplaca kupowac epoxa 8rda bez + czym jest te 50 zl ?? (chociaz dostac teraz 8rda+ za normalna cene)

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

dlaczego ma sie nieopłacac? 

Jesli ktos juz ma sb live! czy audigy i sieciówke i chce miec nowa płyte jak najmnijeszym kosztem to czemu nie .

Chyba ze bez plusa jest o cos okrojona.

no niewiem tylko miejsce te karty beda ci zajmowaly :D moim zdaniem zupelnie sie nieoplaca kupowac epoxa 8rda bez + czym jest te 50 zl ?? (chociaz dostac teraz 8rda+ za normalna cene)

True, true...

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja looookam tylko po hurtowniach krakowskich,bo robie w sklepie i raczej nigdzie indziej mi sie nieopłaca kupic niz w hurtowni (legalnie :)) . epox 8rda - 430 zl teraz (chyba)aktualna.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach



×
×
  • Dodaj nową pozycję...