Skocz do zawartości
Vaultboy

Zakup Drukarki Laserowej +- 500zł, Pilne

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

Zwracam się do was z prośbą o pomoc. W najbliższym czasie zamierzam zakupić drukarkę laserową, ale jak to zwykle bywa wybór jest tak wielki że nie wiadomo co wybrać icon_smile3.gif Drukarka ta będzie wykorzystywana w domu, ma tylko drukować, niepotrzebne mi opcje skanera, xero ( no chyba że drukarka jest super i przy okazji ma takie dodatki ;] ) chciałbym żeby nie była specjalnie duża, reszta to już standard w miarę tania eksploatacja i dobra jakość icon_smile3.gif

 

Z góry dzięki za pomoc!

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za ta kwote napewno bym kupil samsunga scx-4200

o jej zaletach juz pisalem w jakims tamcie o drukarkach wielofunkcyjnych

 

w tej cenie wychodzi najlepiej moim zdaniem a co do drukarki laserowej mono do domu to nie widze potrzeby kupowac cos lepszego niz

 

samsung ml-2010pr

tez mysle ze na forum znajdziesz duzo pozytywnych opinie o tym 2010pr

 

 

do zastosowan domowych nic lepszego nie trzeba a jak juz chesz wydac wiecej kasy to bym dolozyl jeszcze 150 i kupil lasera kolorowego

samsung clp-300

 

- ale z tych 3 to jestem za scx-4200

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

ja za ta kwote napewno bym kupil samsunga scx-4200

o jej zaletach juz pisalem w jakims tamcie o drukarkach wielofunkcyjnych

 

w tej cenie wychodzi najlepiej moim zdaniem a co do drukarki laserowej mono do domu to nie widze potrzeby kupowac cos lepszego niz

 

samsung ml-2010pr

tez mysle ze na forum znajdziesz duzo pozytywnych opinie o tym 2010pr

do zastosowan domowych nic lepszego nie trzeba a jak juz chesz wydac wiecej kasy to bym dolozyl jeszcze 150 i kupil lasera kolorowego

samsung clp-300

 

- ale z tych 3 to jestem za scx-4200

Pytanie odnośnie CLP-300. Czytałem gdzieś, że drukarka posiada chipy zliczające zużycie tonera. Pytanie -> czy przy zakupie jakiegokolwiek zamiennika jest tam nowy chip który zlicza od 0 ?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołączę się do pytania. Czy na rynku drukarek laserowych jest jeszcze cos godnego polecenia w przedziale cenowym do 600zł?

 

Jak sprawuje się ten Samsung - SCX-4200 sa z nim jakieś problemy? Jak się ma sprawa z zamiennikami tonera? :rolleyes:

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...