Skocz do zawartości
ugly

Hp Dv6220 - Problem Z Kamera Pod Xp

Rekomendowane odpowiedzi

Witam.

Jakis czas temu kupilem notebook dv6220 z zainstalowana Vista.

Jak wiekszosci (tak podejrzewam) nowy system mi sie nie spodobal, wiec zmienilem go na xp.

Troche mi zeszlo zeby znalezc wszystkie sterowniki pod winXP ale w koncu sie udalo.

Problem tylko zostal z kamera. Zainstalowala sie bez problemow, lecz gdy chce ja uruchomic przez "Moj Komputer"

pojawia sie okno:

 

creation of the video preview failed.

Please check the device connection and make sure that the device is not being used by another apllication or user

Czy wie ktos jak sie z tym uporac ? mi juz powoli brakuje pomyslow ...

 

darujcie sobie odpowiedzi w stylu "komputer byl przystosowany do visty to ci na xp nie pojdzie"

albo "zglos sie do hp", bo oni maja regulke:

 

Bardzo mi przykro ale firma HP nie wspiera takiego rozwiązania jakim jest instalacja systemu operacyjnego innego, niż ten który jest dołączony do laptopa lub otrzymany od HP. Taką instalację użytkownik laptopa może przeprowadzić jedynie na własną odpowiedzialność. Hp nie odpowiada w takim przypadku za brak sterowników. Firma HP zaleca stosowanie systemu operacyjnego tego, który był dołączony do laptopa.

 

i dalej nie da sie z nimi porozmawiac.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

hej mam nadzieje ze problem sie rozwiazal - odnosnie supportu oprogramowania i sprzetu na przyszlosc - NIGDY sie nie zglaszaj do polskich oddzialow - jak masz np reaktywowac oem'a microsoftu - wybieraj telefon i usa, niemcy albo uk (skypem czy voipczymstam zaplacisz grosze). to samo z hp - zawsze mozna skorzystac z opcji chat with a technician. w polsce spotkalem sie tylko ze spychologia - jakby tu posiedziec caly dzien i nic nie zrobic a zarobic

 

pozdrawiam

 

P.S. ten model kamery sie nei zmienil od dv6xxx a i od dv2xxx powinien pasowac

ja nie mialem problemu z kamera uzywajac na dv62xx sterownika z mojego dv2188ea

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witać witać.... nie wiem gdzie wpakować zapytanie a mam malutko czasu.

 

Mam pod ręką kamerkę DV panasonica PV-GS2 i problem.

 

w kompie nie mam FireWire więc tędy nie przerzucę obrazu a musze zrobić byle backupa z taśmy - mniejsza o jakość.

 

Mam kabel USB ale ; komp widzi kamerę a kamera kompa jakby nie. Komp wykrywa kamerę jako dysk któryśtam i tyle. Nie da się przez adobe premiere wejść i wyssać filma, wyskakuje okienko : prosze włożyć dysk H:

 

w kamerce jest kaseta ale nie ma karty SD. Czy ta karta jest niezbędna do przerzucania video do PC'ta czy można się bez niej obejść? Jeśli tak to jak rozwiązać problema ?? wiem że są tutaj ludzie, którzy zajmują się różnymi trickami z kamerami na codzień więc pytam o porady. Spróbuję wszystkiego. Mam czasu do poniedziałku ale na weekend wyjeżdżam więc tak jakby dzisiaj i poniedziałek do wieczora.

 

Proszę o pomoc.

 

z góry dzięki za porady (sensowne)

 

Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...