Skocz do zawartości
DaNiO-pro

Wielki Problem Z Mx518.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam! Mam wielki problem z MX518 logitecha. od jakiegoś czasu mam problem tego typu: Gram w CS'a, ciesze sie z gry, nagle myszka staje w miejscu - zacina się, optyk sie swieci caly czas jak podczas "normalnego" działania myszki, ale myszka nie reaguje na zadne zachowania, nie dzialaja przyciski mysz sie nie rusza. Pomaga dopiero odlaczenie kabla USB i podłączenie go spowrotem. Proszę mi wierzyc ze jest to okropne, po ponownym opodłączeniu bywa tak, ze pogram znow 15 sekund i musze znow zrobic ten sam motyw. Takie cos nie zdaza mi sie tylko w grze, ale tez przy poruszaniu sie po systemie. Proszę o pomoc. PS: Chcialbym wiedziec czy ktos tez miał tego typu problem? Pozdrawiam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

jest to dość typowe zachowanie jeśli ma się przetarty kabel, tz popękane druciki w środku pancerza, najprostrzym sposobem na rozwiązanie problemu jest rozkręcenie myszy i wciągnięcie uszkodzonej części kabla do środka obudowy, jeśli ustawisz nieruchomo tą uszkodzona część kabla mysz przestanie szaleć

 

tym smamym tylko skrócisz sobie kabel o jakieś 5cm , ale znów będziesz miał spokój, oczywiście możesz też odciąć kawałek kabla konkretnie chodzi o miejsce w którym kabel łamie zgina się od razu po wyjściu z obudowy myszki, i dolutujesz to wtyczki przewodziki

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...