Skocz do zawartości
av8

Jedna Antena -> Komp +tv

Rekomendowane odpowiedzi

slowem wstepu:

elektronik/elektryk amator ze mnie, a elektrycznosc w rtv to nie moja dziedzina, sytuacja jest taka (w pokojach sa rozne fazy):

 

1pokoj:

-antena siatkowa z zasilaczem

-tv1

 

2pokoj:

-komp z karta tv (kiedys byl tv2)

 

teraz tak:

chodzi o to ze miedzy odbiornikami (tv1 i tv2) bylo napiecie i to dosc spore nie pamietam wartosci (napewno 50+ V), bylo to jescze za czasu kiedy nie mialem splitera (nie pamietam teraz czy ze spliterem tez to bylo (nie mam tv od pol roku)) i chodzilo to na zwyklym trojniku, tv to nie przeszkadzalo, ale wrocmy do terazniejszosci; tv juz nie ma a kabel jest u mnie w pokoju i chialbym podalczyc go do kompa do karty tv (juz do mnie jedzie), z tym ze tv to tv nie szkoda bylo, a tutaj w kompie instalacja 12v, szkoda by bylo kompa puscic z dymem przez antene i teraz tutaj najwazniejsze pytanie, czy mozliwe jest wpiac jakis uklad w kabel tuz przed karta tv w kompie aby pozbyc sie tego napiecia nie tracac na sygnale, czy moze spliter juz to robi (tylko nie mam teraz jak tego sprawdzic)

 

jak cos niejasne, to opisze dokladniej, a moze ktos mnie oswieci i powie ze to jest OK albo ze jedyne wyjscie to osobna antena?

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...