Skocz do zawartości
marasmmm

Karta Telewizyjna.

Rekomendowane odpowiedzi

Witam

Nie posiadam telewizora w pokoju i pomyślałem o karcie telewizyjnej do kompa tylko że nie mam o tym zielonego pojęcia. Jaką karte kupić, jak to podpiąć,i wogóle jak to działa?

Mam tylko zwykłą antenę nie mam kablówki ani satelity.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Witam

 

Mam ten sam problem chce kupić karte TV ( dodatkowo żeby jeszcze radio odbierała) czyli TV + RADIO ale nie mam bladego pojącia jaki model mam wybrać i czym sie kierować podczas zakuku. NIECH ktoś WRESZcie ODPOWIE NAM NA to pytanie !!!

 

pozdro

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

LUDZIE napiszcie ile macie kasy to wam poleca to.

 

Do 100 zl :

-Winfast Expert 2000

Do 140 zl:

-Gigabyte hybrydowy z DVBT

Do 150-160 zl

-Compro X500 na PCI

-Compro E500 na PCIE

Do 200 zl

-Compro E650 - hybryda z DVBT

Powyzej 200 zl:

-Hauppague 150 i 150 MCE - jeden z nich nie ma radia ,a sa bledy w opisach wiec poszukajcie sami , polska strona ma wlasnie wspomniane bledy.

 

Jak widzicie najwiecej jest Compro , wiec do 200 zl to brac. Gigabyte ma dobra jakosc obrazu ale Power Cinema to pelen automat wiec ktos kto lubi sam sie bawic bedzie smigal na programach osciennych. Leadtek tez daje dobry obraz , nic mu sie tez nie zarzuci ale ma bardzo problematyczne oprogramowanie i karty ponoc nie banglaja poprawnie z Creativami. Nawet temat o problemach z nim jest na Pure. Compro to producent specjalizujacy sie w tym temacie , do tego soft ma chyba najlepszy jaki jest. Hauppague to niemiecki producent , jego tunery maja juz wbudowany dekoder mpeg2 i jest on sprzetowy , ale moze sie zdazyc , ze oprogramowanie pod winde jest wolnawe. Do tego Hauppague w boxie z pilotem kosztuje ponad 200 zl jesli dobrze pamietam.

Edytowane przez Firekage

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Obraz będzie pewnie na poziomie zwyklego filmu SD... puść jakiś i zobacz. Ogolnie to w małym okienku PIP / z 1-2 metrów na fullscreenie będzie ok (niektóre prog z pasami beda bo to panorama, chyba że wolisz rozciagniete)

 

Podłączasz koncentrykiem przez trójnik, sęk w tym że kodowanych prog. nie bedziesz mial o ile masz dekoder.

Edytowane przez Nerevar

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...