Skocz do zawartości
Xavi

Se D750i. Słuchawki + Pamięć

Rekomendowane odpowiedzi

Więc, mp3 sobie zniszczyłem doszczętnie, to musze zrobić z mojego telefonu odtwarzacz:)

Wiec tak:

Roz.. niszczyłem sobię słuchawki(kabelki!).

Potrzebuję:

Jakichś dobrych i nie bardzo drogich słuchawek na mini jacka + jakąś dobrą przejściówkę

aby je podłączyć do telefonu.

Wymagany MOCNY kabel, nie robię nic wielkiego ze słuchawkami, ale często leżą sobie w kieszeni i często sie plączą.

 

I jakąś kartę memory stick pro duo 2GB.

Nie chciałbym wydać fortuny na to, bo mam jeszcze dużo wydatków przy moim kompie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

moze powiedz ile to nie duzy ;) 2g na allegro mozna juz za niecale 80zl dorwac wiec tutaj raczej wybor nie duzy ;] przejsciowka to chyba 20zl no i sluchawki pchelki ? nauszne ?

Edytowane przez Linoge

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

EP-630 są świetne, a chłam to nie jest, bo słuchawki są od ARCHE - oni sprzedają same oryginały. Co do adaptera to masz pewność, że jest stereo i świetnej jakości, sam go mam w domu i mogę to powiedzieć. Zdecyduj sam.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

podepnę się do tematu. posiadam w810i z słuchawkami hpm-70 (czyli zwykły zestaw ze sklepu). szczerze mowiąc jakość dźwieku nie zadowala mnie. na forum tym można przeczytać, że za jakosć dźwięku w 70-80% odpowiadają słuchawki. potem już tylko mod softu.

jakie słuchawki byście mi zaproponowali, lepsze od hpm-70? czy ep630? może coś innego z serii hpm (82, 85?), czy zupełnie coś innego

 

pozdrawiam

m

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...