Skocz do zawartości
krzychu7

Ms Word 2007 Problem Z Drukarką Hp 1460

Rekomendowane odpowiedzi

Mam następującu problem. Zainstalowałem od początku system Windowa XP Service Pack2 oraz pakiet MS Office Enterprise 2007 pl. Kupiłem drukarkę HP DJ 1460. Zainstalowałem sterowniki z tej strony: http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...228&lang=pl

Niby wszystko ok. Jednak problem jest następujący. Jeśli napiszę jakiś tekst w Wordzie, zapiszę go i następnie zamknę Worda wszystko jest ok. Gdy natomiast zaznaczę tekst obojętnie czy kombinacją Ctr+A czy też poprzez zaznaczenie myszką (aby go skopiować do innego programu np do Outlooka) a następnie wybiorę "kopiuj" i po tej operacji zamknę Worda mam następujący komunikat:

"Wystąpił problem z aplikacją Microsoft Office Word i zostanie ona zamknięta. Przepraszamy za kłopoty"

Sygnatura błędu AppName:winword.exe AppVer:12.0.4518.1014 AppStamp: 45428028

ModName: hpz3r4v2.dll ModVer: 61.63.247.0 ModStamp: 45949947

fDebug:0 Offset:00045a98

Domyślam się, że plik hpz3r4v2.dll jest od drukarki. Co może powodować ten błąd? Dodam, że po odinstalowaniu sterownika drukarki wszystko jest ok.

Jeszcze jedno pytanie. Chciałbym korzystać tylko z podstawowych sterowników drukarki (nie potrzebuję dodatkowych programów). Ze strony HP ściągnąłem ten komplet sterowników:

http://h10025.www1.hp.com/ewfrf/wc/softwar...228&lang=pl

W jaki sposób wypakować ten pakiet tak, aby zintegrować sterowniki z instalką Windowsa za pomocą programu n-lite?

Dodam, że błąd występuje tylko w Wordzie. Przy takich samych operacjach w pozostałych programach pakietu MS Office (np. Exel) wszystko jest ok-nie ma błędu.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...