Skocz do zawartości
Narril

Wroclaw, Stale Lacze

Rekomendowane odpowiedzi

Witam,

 

Zaczne od tego, ze mieszkam we Wroclawiu, niedaleko Placu Grunwaldzkiego (okolice Sienkiewicza).

Aktualnie mam lacze z firmy 'lannet' i nie jestem z niego zadowolony. Ciagle kiki, lagi doprowadzaja mnie do szalu, a lubie sobie pograc 'przez neta'.

 

Szukam 1 mb dl i minimum 256kb upu, jakies propozycje ?

 

Dziekuje za pomoc!

 

 

P.S. Dialog odpada, bylem u nich i nie maja 'wolnych' przylaczy.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość Firekage

Wiem , ze to nie na temat ale sam mam Lanet. Jesli masz to co opisujesz to mecz ich telefonem , to skutkuje. Sam wlasnie tak robie i nie narzekam. Place za 1MB i jest , czasem cos im siada ale po telefonach znowu ok. A place za to 59 zl...nie dostaniesz nic taniej...bez limitow. Jest jeszcze , albo raczej byla kiedys siec Magma w twojej okolicy , ale nie znam blizej.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Wolal bym zaplacic te 20zl, czy wiecej i miec swiety spokoj. ; )

 

Potrzebuje stabilnego lacza, to jest priorytet.

 

Z lannetu jest stabilne.. do 14stej, po 14stej mam kiki co pol godziny i mnie to juz meczy, mam to lacze od roku i juz mam dosyc.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dobrą opinią zawsze cieszyły się łącza chello z UPC.

Niestety troche się cenią, ale jakość jest ponoć niezła.

Osobiście moge polecić connecta, 49zł/mc i brak limitów, ale działa całkiem przyzwoicie.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Przywróć formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

Ładowanie


×
×
  • Dodaj nową pozycję...