Skocz do zawartości
p1tu

Amd X2?

Rekomendowane odpowiedzi

Mam takie pytanie jest to mój pierwszy post, nie znam sie zbytnio na o/c. Chem podkręcić procka ale nie wiem jak mam to zbytnio zrobic. Bo jak go podkręcam z 2000mh na 2200mh to juz się nie chce wlaczyc win.

Moj komputer:

AMD X2 3800+

3GB RAM (2x1GB Geil ddr2 533 + 2x512 geil ddr2 533)

Płyta MSI K9N SLi

 

Co mam pozmieniać abym mógł bardziej podkręcić procka.

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz wpierw panocku jak to probujesz go podkrecic ? Nie mam X2 ino c2d ale OC wszedzie jest takie samo. Zwiekszyc musialbys lekko napiecie na prockul. Pewnie jak lecisz magistrala w gore to i pamieci Ci ida w gore i moga one nie wytrzymac i tez trza napiecie w gore

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Napisz wpierw panocku jak to probujesz go podkrecic ? Nie mam X2 ino c2d ale OC wszedzie jest takie samo. Zwiekszyc musialbys lekko napiecie na prockul. Pewnie jak lecisz magistrala w gore to i pamieci Ci ida w gore i moga one nie wytrzymac i tez trza napiecie w gore

Tak tylko nie ma opcji zwiekszenia napiecia tylko mozna w dół szukałem modowanych biosów ale nic nie znalazlem

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Jaki masz zasilacz. A po drugie, to zmniejsz mnoznik HTT, bo czesto o tym zapominalem, a pozniej bylo 5x270 i sie dziwilem czemu mi sie komp nie wlacza. HTT ma byc kolo 1000, wiec jak dasz mnoznik 4x i FSB dasz na 250, to bedzie idealnie 1000. Aha, no i dzielnik pamieci, bo jak o tym zapomnisz, to sie zwieksza taktowanie ramu podczas zwiekszania FSB.

Edytowane przez DziubekR1

Udostępnij tę odpowiedź


Odnośnik do odpowiedzi
Udostępnij na innych stronach

Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.


×
×
  • Dodaj nową pozycję...